Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


02. 05. 2017 | Jízdy s fyzioterapeutem

První letošní vyjížďka s Jardou Jislem

První letošní jízda s Jardou Jislem se měla původně konat již v úterý 18.dubna. Protože se počasí ale razantně změnilo a předpovědi hlásaly přívaly sněhu, přeložila se akce na 1. května. Řekli jsme si, že bývá dost těch, kteří se k nám do Hodkovic na jízdy nedostanou ve všední den, proto jsme tentokrát výjimečně využili svátku. 

 

První setkání s Jardou Jislem v roce 2017

Před prodejnou v Hodkovicích

 

Jízda na sváteční den měla hojnou účast a velmi kladné ohlasy. Jedna z koloběžkářek zaznamenala, že se účastní většinou více něžné pohlaví...těžko říct, čím to je. Možná naším sličným fyzioterapeutem.

 

Před prodejnou koloběžek v Hodkovicích

Směr vyjížďky a povídání nad Hodkovice

 

S každým Jarda individálně projel část trati, díky čemuž se odhalovaly chyby a vylepšovala se technika každého jedince. Zpět do Hodkovic jsme se vraceli již téměř za soumraku. Takže jsme s Jardou Jislem strávili pěkné 3 hodiny.

 

Společné vyjetí a vyšlápnutí k letišti Hodkovice

Společně od prodejny v Hodkovicích

První zastávka před letištěm v Hodkovicích

Povídání o stylu jízdy, odrazu, atd

Projížďky s každým účastníkem