Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


02. 05. 2017 | Jízdy s Jardou Jislem

První letošní vyjížďka s Jardou Jislem

První letošní jízda s Jardou Jislem se měla původně konat již v úterý 18.dubna. Protože se počasí ale razantně změnilo a předpovědi hlásaly přívaly sněhu, přeložila se akce na 1. května. Řekli jsme si, že bývá dost těch, kteří se k nám do Hodkovic na jízdy nedostanou ve všední den, proto jsme tentokrát výjimečně využili svátku. 

 

První setkání s Jardou Jislem v roce 2017

Před prodejnou v Hodkovicích

 

Jízda na sváteční den měla hojnou účast a velmi kladné ohlasy. Jedna z koloběžkářek zaznamenala, že se účastní většinou více něžné pohlaví...těžko říct, čím to je. Možná Jardou. :-)

 

Před prodejnou koloběžek v Hodkovicích

Směr vyjížďky a povídání nad Hodkovice

 

S každým Jarda individálně projel část trati, díky čemuž se odhalovaly chyby a vylepšovala se technika každého jedince. Zpět do Hodkovic jsme se vraceli již téměř za soumraku. Takže jsme s Jardou Jislem strávili pěkné 3 hodiny.

 

Společné vyjetí a vyšlápnutí k letišti Hodkovice

Společně od prodejny v Hodkovicích

První zastávka před letištěm v Hodkovicích

Povídání o stylu jízdy, odrazu, atd

Projížďky s každým účastníkem