Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Hodkovické koloběžení
  4. Hodkovická 12 hodinovka - 23. 5. 2023

Hodkovická 12 hodinovka - 23. 5. 2023

 
Slunce svítilo a hřálo. A komu by se zdálo, že bylo toho málo za to by nám stálo, jak si nás pár přálo, aby příště vzplálo i srdce, co se nám dnes smálo.
Termínové umístění 12ti hodinovky mezi dva etapáky  pravděpodobně ubralo závodu pár účastníků. Ti co přijeli (děkuji jim za účast a předvedené výkony), užili si potkávání se dosyta. I v tom je jisté kouzlo této akce. Když je závod na jednom stokilometrovém okruhu, většina závodníků se vidí na startu a pak v cíli. Zde se během dne občas potká i první s posledním a to tvoří specifickou atmosféru. Možná i proto při závěrečném návrhu změny charakteru závodu, dopadlo hlasování sto ku jedné ve prospěch zachování současného formátu.
 
 
 
 
Všichni se zdáli být ve skvělé náladě. A i přes dva nepříjemné pády, které se naštěstí obešly bez vážnějšího zranění, účastníci odjížděli domů uspokojeni. Kdo by už taky mohl být neuspokojen po takové porci okruhů a kilometrů, kde převýšení jednoho okruhu je 830 metrů. Zahloubejte se do podrobných výsledků. Je zajímavé porovnávat si jednotlivá kola, časy dojezdů a další drobnosti.
 
 
 
 
Příště nás čeká Rybníkář. Tomáš Hájek se svým týmem už nám otevírá náruč. Propozice už jsou připravené. Uveřejněné by měly být začátkem příštího týdne.
 
Pavel Štork
 
 

 
   
 
Výsledky
 
 
 
D = doplňkový okruh  9 km
 
Kompletní výsledky ke stažení zde. Průběžné výsledky SDK ke stažení zde.
 
Výsledky zpracoval Ivan Urban
 
Fotky najdete na našem Rajčeti.
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli