Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


111 Moravským krasem

 

  • registrace 8:45 - 9:25
  • start: sobota 2.10.2021 v 9:30 v Adamově u Alberta, směrem na Bílovice. Blíže k vlakové stanici 
  • typ závodu: okruh 37 km, jedou se 3 okruhy, celkem 111 km
  • start hromadný
  • startovné 150,- platba na místě

 

 

Popis závodu, trasy:

Rozhodli jsme se zorganizovat 111 Moravským krasem, protože se původní Znojvín Cup neuskuteční. Sice je to na poslední chvíli, ale snad ku spokojenosti všech.

 

Závod se jede na sever od Brna, na okraji Moravského krasu, v místech kde máme i nějaký ten kopec. Pojede se za plného sobotního provozu, ale většina cest je pro auta uzavřená nebo se jedná o obslužné komunikace.

 

Tomáš Hájek st. absolvoval trasu s týdenním předstihem a tu je jeho pohled v reportáži i ve fotkách zde.

 

Každý závodník musí mít po celou dobu jízdy na hlavě přilbu.

 

V místě startu a cíle bude zajištěno občerstvení (voda, banán, sladkost, sůl,...) a nachází se zde i parkoviště.

 

Pořadí bude vyhlášeno dle standardu SDK, tedy dle celkového času dojezdu.

 

Vyhlášení výsledků bude upřesněno s předstihem.

 

Fotografie trasy i se šipkami, plus podrobnější rozpis trasy zde.

 

Kdo se chcete zúčastnit, prosím, vyplňte a odešlete formulář, ať víme, jak se na Vás připravit. Jinak samozřejmě i ti, kteří přijedou bez přihlášení, startovat budou.

 

Přihlašovací formulář

Trasa závodu

 

Kontakty na pořadatele:

Radek Odložilík - hlavní zpackal - 606 259 991 nebo e-mail: odlozilik.r@gmail.com