Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


Z Ráje do Pekla a zpět 12. 9. 2020

 

Pokud vám všechny předchozí závody a Přejezd republiky nepomohly k tomu odložit koloběžku do kouta a už se na ní ani nepodívat, přijeďte zkusit štěstí na Malou Skálu!

 

 

Jako každý rok vás před startem navnadíme vynikajícím domácím koláčkem, věnečkama od Šefrů, naší skvělou kávou a pohodovou atmosférou, takže se budete citit jako v Ráji.

A pak, asi tak v 9:03 až v 9:20 zvolna, stále jěště Rajsky a napohodu odstartujeme.

Do Pekla.

Trasa bude stejná jako vloni, tzn. krásná, kochací,plná výhledů, turistických zajímavostí a kopců, které povedou převážně nahoru:)

 

Video ze startu zde nebo klikněte na obrázek.

 

PROPOZICE:

Závod se pojede 12.9.2020, start a cíl bude u Infoshopu Vejměnek na Malé Skále, Vranové I. díl, č.p.12 Malá Skála. (kolobezky-ceskyraj.cz)

Startovné 150 Kč, v ceně občerstvení před závodem, koláč, káva, kafe, čaj, občerstvení na trati(sušenky, banány, ionták, voda) a chlazenej Kocour v cíli:)

 

7:45-8:15   Prezentace v Infoshopu Vejměnku

8:15-8:30   Čekání na Pavla Štorka a Matěje Kosnara

8:30- 8:45  Rozprava u kafe O závodu a o všem možným

9:00 a něco Start

 

Kontakt na pořadatele: Jirka Boháč 773458323 kolobezky-ceskyraj@email.cz

                                      Pavel Štork 608 346903 pavel.stork@seznam.cz

 

Kdo bude chtít přijet už v pátek, nebo zůstat do neděle, může se ubytovat v Autocampu Ostrov, který je vzdálen cca 5 minut od startu. Pokud bude někdo zůstávat do neděle, můžeme si udělat večer oheň a pohodu, nahlašte se předem, ať vím, kolik sudů Kocoura objednat:)

Trasa je vedena po méně frekventovaných silnicích (viz mapa), okruh měří cca 103 km. Čekají na vás náročné výjezdy, ale i krásné dlouhé sjezdy. Převýšení je cca 2000 m. Trať bude značena šipkami při pravém okraji vozovky. Pokud se někde šipka nevyskytuje (zejména v obci), jede se po hlavní,nebo rovně. Každý závodník jede na vlastní riziko, tak, jako kdyby jel sám. Závod probíhá za plného silničního provozu a je nutné bezpodmínečně dodržovat pravida silničního provozu. Místo občerstvovací stanice bude upřesněno při startu.

Odkaz na mapu závodu

 

Koloběžky Český ráj
www.kolobezky-ceskyraj.cz
www.facebook.com/Koloběžky-Český-Ráj
+420 773 233 550

 

Průběžné výsledky SDK po minulém závodě O Vodňanského kapra ke stažení zde.