Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


AKCE » Ukončené akce » Zdatná koloběžka
Zdatná koloběžka

ZDATNÁ KOLOBĚŽKA V HODKOVICÍCH n.M.

Zdatná koloběžka v Hodkovicích 1.9.2016:...slalomová časovka... kdo dojede nejdál na jeden odraz... průjezd úžinou s couváním... ukázka a zkouška přezouvání kola.

V rámci Hodkovického léta her a zábavy jsme odpoledne v den zahájení nového školního roku řádili na náměstí. Děkujeme za pomoc s organizací šikovným deváťákům a doufáme, že si koloběžkování všichni zajímavě užili. Fotografie z dnešního koloběžkového náměstí v odkazu: http://kolobezkovani.rajce.idnes.cz/Zdatna_kolobezka_-_Hod…/

Zdatná koloběžka v Hodkovicích n.M.

 

ZDATNÁ KOLOBĚŽKA V TURNOVĚ

V zámeckém parku Hrubý Rohozec v Turnově jsme připravili na závěr roku 2015/2016 pro školkové děti akci "Zdatná koloběžka".

Zdatná koloběžka v Turnově

Slalom, jízdu přes prkno, odraz i časovku zvládali předškoláci i menší děti skvěle. Měli byste vidět a hlavně slyšet to nádherné povzbuzování při časovce. A když poslední závodnici docházely síly a cíl byl pro ni v nedohlednu, zvedly se všechny povzbuzující děti a utíkaly ji pomoci. S jásotem dotlačil chumel dětí i tu poslední koloběžku do cíle.

Krásné dopoledne :o)