Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců

 

11. září 2021

 

Když to vloni ujel Jirka Boháč a neumřel u toho, tak jsme si řekli, že by bylo potřeba trasu trošku ztížit. Napadlo nás natáhnout to na dva dny a projet se z Ráje do Krkonoš a zpět. To nám ale Generální direktor Pavel Štork nedovolil a proto trasa zůstává stejná, jako v loňském roce, ale pokud to Jirka zase ujede a zase přežije, tak si změnu na příští rok už obhájíme, aby se opravdovský závodníci na Malé Skále nenudili!

 

Takže trasa bude stejná jako vloni, tzn. Krásná, kochací, plná výhledů, turistických zajímavostí a kopců převážně směrem nahoru.

 

Nakonec, kvůli opravované silnici za Vysokým nad Jizerou, střihneme si o jeden kopeček navíc. To znamená také o pár kilometrů délkově a cca o 200 metrů výškových. Inu, když Peklo, tak hold Peklo, což?!

 

 

Opět tedy začneme pomalým líným ránem na Vejměnku s kávičkou koláčkama, větrníčkama a pak hurá směr Kozákov a vstříc další a dalším kopečkům…

 

Těšíme se na Vás 11. září v 7:45 na Vejměnku na Malé Skále.

 

 

Propozice:

 

Závod se jede 11.září 2021, start i cíl u Infoshopu Vejměnek na Malé Skále, Vranové I. Díl, č.p. 12 Malá Skála 

 

Startovné 150 Kč, v ceně občerstvení před závodem, skvělý kafe z naší kavárny, domácí koláče od Vojty, věnečky od Šefrů, a po závodě bezvadně vychlazený točený Kocour, nebo Malinovka, občerstvení na trati( sušenky, banány, ionťák, voda.)

 

Časový harmonogram:

7:45-8:30 Prezentace v Infoshpu Vejměnek

8.30-8:45 Rozprava o trase, která stejně nejde vysvětlit a zapamatovat (ale bude dobře ošipkovaná)

9.00 a nebo tak nějak podobně Start

Cca 17.30 Vyhlášení vítězů a předání cen

 

Trase je vedena po méně frekventovaných silnicích (viz odkaz na mapu), okruh měří cca 103 km. Čekají na Vás náročné výjezdy i prudké sjezdy. Převýšení cca 2000 m. Trať bude značena šipkami po pravém kraji vozovky. Pokud se šipka někde nevyskytuje, převážně v obci, jede se po hlavní, nebo rovně. Každý závodník jede na vlastní riziko, tak, jako kdyby jel sám. Závod probíhá za plného silničního provozu a je nutné bezpodmínečně dodržovat pravidla silničního provozu. Místa občerstvovacích stanic budou upřesněna před startem.

 

 

Kontakt na pořadatele: Jirka Boháč: 773458323 kolobezky-ceskyraj@email.cz

                                      Pavel Štork: 608346903 pavel.stork@seznam.cz

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz