Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců

 

11. září 2021

 

Když to vloni ujel Jirka Boháč a neumřel u toho, tak jsme si řekli, že by bylo potřeba trasu trošku ztížit. Napadlo nás natáhnout to na dva dny a projet se z Ráje do Krkonoš a zpět. To nám ale Generální direktor Pavel Štork nedovolil a proto trasa zůstává stejná, jako v loňském roce, ale pokud to Jirka zase ujede a zase přežije, tak si změnu na příští rok už obhájíme, aby se opravdovský závodníci na Malé Skále nenudili!

 

Takže trasa bude stejná jako vloni, tzn. Krásná, kochací, plná výhledů, turistických zajímavostí a kopců převážně směrem nahoru.

 

Nakonec, kvůli opravované silnici za Vysokým nad Jizerou, střihneme si o jeden kopeček navíc. To znamená také o pár kilometrů délkově a cca o 200 metrů výškových. Inu, když Peklo, tak hold Peklo, což?!

 

 

Opět tedy začneme pomalým líným ránem na Vejměnku s kávičkou koláčkama, větrníčkama a pak hurá směr Kozákov a vstříc další a dalším kopečkům…

 

Těšíme se na Vás 11. září v 7:45 na Vejměnku na Malé Skále.

 

 

Propozice:

 

Závod se jede 11.září 2021, start i cíl u Infoshopu Vejměnek na Malé Skále, Vranové I. Díl, č.p. 12 Malá Skála 

 

Startovné 150 Kč, v ceně občerstvení před závodem, skvělý kafe z naší kavárny, domácí koláče od Vojty, věnečky od Šefrů, a po závodě bezvadně vychlazený točený Kocour, nebo Malinovka, občerstvení na trati( sušenky, banány, ionťák, voda.)

 

Časový harmonogram:

7:45-8:30 Prezentace v Infoshpu Vejměnek

8.30-8:45 Rozprava o trase, která stejně nejde vysvětlit a zapamatovat (ale bude dobře ošipkovaná)

9.00 a nebo tak nějak podobně Start

Cca 17.30 Vyhlášení vítězů a předání cen

 

Trase je vedena po méně frekventovaných silnicích (viz odkaz na mapu), okruh měří cca 103 km. Čekají na Vás náročné výjezdy i prudké sjezdy. Převýšení cca 2000 m. Trať bude značena šipkami po pravém kraji vozovky. Pokud se šipka někde nevyskytuje, převážně v obci, jede se po hlavní, nebo rovně. Každý závodník jede na vlastní riziko, tak, jako kdyby jel sám. Závod probíhá za plného silničního provozu a je nutné bezpodmínečně dodržovat pravidla silničního provozu. Místa občerstvovacích stanic budou upřesněna před startem.

 

 

Kontakt na pořadatele: Jirka Boháč: 773458323 kolobezky-ceskyraj@email.cz

                                      Pavel Štork: 608346903 pavel.stork@seznam.cz