Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


AKCE » Volný čas/sport » Víkendový pobyt
Víkendový pobyt 2021

 

Víkendový pobyt je bohužel pro sezónu 2021 kvůli covidu ZRUŠEN. Snad v roce 2022 navážeme na krásně strávený čas u Máchova jezera v roku 2020.

Víkendový pobyt s koloběžkou
 
Přátelé koloběžek,
 
chtěli bychom Vám nabídnout  pohodový rodinný víkendový pobyt s koloběžkou, v kraji Karla Hynka Máchy, v chatovém táboře Karolinka, jehož poloha je na břehu Máchova jezera, v lese, v klidném prostředí.
 
 
Budeme mít možnost poznat nová místa a projet nové nepoznané trasy. Například krásné okolí Holandských rybníků, nebo hradní skvosty v Kokořínském údolí, jako tajemný hrad Houska, Vrátenská hora nebo pro zdatnější pak vzdálenější hrad Kokořín. Večer můžeme posedět u táboráku, opéct buřty,  popovídat si, nebo i zazpívat se sladkým dřevem. 
 
 
Akce se mohou zúčastnit jak rodiny s dětmi, tak i další zájemci o pohodový víkend s koloběžkou. Koloběžky pro dospělé i pro děti, bude též možné si u nás vypůjčit. / půjčení nutno domluvit s přihláškou /
 
Termín akce = 29.5. - 31.5. 2020
 
Kde = chatový tábor Karolinka u Máchova jezera  - www.karolinkamachac.cz
 
Ubytování = tábor nabízí 2, 4, a 6 ti lůžkové chatky, které byly v roce 2019 celkově zrekonstruovány. Chatky je třeba rezervovat dle počtu osob. Sociální zařízení je společné, v prostoru tábora a též kompletně rekonstruované.
 
 
 
Stravování = vzhledem k tomu, že všechny chaty jsou vybaveny na vlastní vaření (lednice, vařič, nádobí), byla by tato akce bez řízeného stravování. V táboře je také k dispozici bar Aloha, kde lze zakoupit základní občerstvení (pití, tousty, palačinky, polévku, a jiné). Avšak nevaří se zde žádná hotová jídla, ani minutky. Pokud by si někdo nechtěl vařit, může si na teplý oběd, či večeři zajít do restaurace v kempu Borný, který je vzdálen 300m. 
 
Program = program víkendu je zcela dobrovolný. Vymyslíme pro Vás krásné trasy, ale jak s nimi naložíte je jen na Vás. Je možno je absolvovat společně, nebo individuálně, či si zvolit trasu vlastní.
 
Program večerní = na sobotní večer Vám nabídneme přednášku dobrodruha Jana Venci Franckeho, který je účastníkem několika světových ultrazávodů na Yukonu, Aljašce, či v severní Anglii.
 
Cena pobytu = dospělá osoba 500 Kč / víkend - 2 noci
                                                   350 kč /  1 noc
                          děti 5 - 12 let   400 Kč/ víkend - 2 noci
                                                   300 kč /  1 noc
 
Přihlásit se na tuto akci můžete na emailu franckekarel@seznam.cz a to nejpozději do 15.3. 2020. Pokud jste si ovšem jisti, že nabídky využijete, informujte nás, prosím, hned, abychom věděli, zda máme ubytovací kapacity pro koloběžkáře podržet. Kemp se již nyní velmi rychle zaplňuje a to i na jarní měsíce!  Po Vaší přihlášce na akci bude nutno uhradit zálohu dle našich instrukcí. Ubytovací kapacita tábora je omezena.
 

      Případné informace na telefonu 602654326.

       Na Vaši účast se těší 

 

       Karel Francke, majitel tábora

       začínající koloběžkář 

        a

       Pavel Štork

       Koloběžky Hodkovice