Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. AKCE
  3. Volný čas/sport
  4. Víkendový pobyt
Víkendový pobyt s koloběžkou
 
Přátelé koloběžek,
 
Přijeďte si užít pohodový víkend s koloběžkou v kraji Karla Hynka Máchy s celou Vaší rodinou, kamarády, nebo i jednotlivě.
 
 
 
 
Poznáme nové trasy v krásném Máchově kraji. Navštívíme dominantní hrad Bezděz, tajemný hrad Houska, romantická místa Holanských rybníků a jiná krásná místa tohoto kraje. Také se pokusíme pro Vás připravit na večer nějakou zajímavou akci. A na závěr posedíme u táborového ohně, opečeme nezdravé pochutiny, popovídáme o životě.
 
 
 
 
Akce se mohou zúčastnit jak rodiny s dětmi, tak i další zájemci o pohodový víkend s koloběžkou. Koloběžky pro dospělé i pro děti, bude též možné si u nás vypůjčit. / půjčení nutno domluvit s přihláškou /
 
 
Termín akce: 27. 5. - 29. 5. 2022
 
Kde: chatový tábor Karolinka u Máchova jezera  - www.karolinkamachac.cz
 
Ubytování: Vám nabídne chatový tábor Karolinka ve 2 lůžkových, 4 lůžkových nebo 6 ti lůžkových chatách. Chaty jsou nově zrekonstruované, jsou vybaveny na vlastní vaření = lednice, vařič, nádobí, rychlovarná konev. Sociální zařízení je společné.

Lůžkovou kapacitu chaty je nutné využít pokud možno co nejvíce.

Součástí tábora je také občerstvovací bar, který nabízí převážně veškerý pitný režim a drobné občerstvení.

Ke stravování mohou posloužit dvě restaurace v dosahu 300 m od tábora.

 
 
 
 
 
Program: Program víkendu je zcela dobrovolný. Vymyslíme pro Vás krásné trasy, ale jak s nimi naložíte je jen na Vás. Je možno je absolvovat společně, nebo individuálně, či si zvolit trasu vlastní.
 
Ceny ubytování

dospělí 600 Kč/os/víkend

děti 5 – 10 let 450 Kč/dítě/víkend

spotřeba elektrické energie 200 Kč/chata/víkend

Cena na tuto akci nekopíruje cenu z oficiálního ceníku tábora na website a je speciálně upravena pro akci koloběžky.

Pokud o tuto akci projevíte zájem, neváhejte s přihláškou, neb kapacita tábora bývá plně obsazena již dlouho před vypuknutím jarní sezony.!!!

 

Přihlásit se můžete e- mailem na franckekarel@seznam.cz a to nejpozději do 31. března 2022

 

Fotografie jsou z minulého pobytu, který se uskutečnil v květnu 2020

 

      Případné informace na telefonu 602654326.

 

       Na Vaši účast se těší 

 

       Karel Francke, majitel tábora a koloběžkář 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Víkendový pobyt 2021

 

Víkendový pobyt je bohužel pro sezónu 2021 kvůli covidu ZRUŠEN. Snad v roce 2022 navážeme na krásně strávený čas u Máchova jezera v roku 2020.

Víkendový pobyt s koloběžkou
 
Přátelé koloběžek,
 
chtěli bychom Vám nabídnout  pohodový rodinný víkendový pobyt s koloběžkou, v kraji Karla Hynka Máchy, v chatovém táboře Karolinka, jehož poloha je na břehu Máchova jezera, v lese, v klidném prostředí.
 
 
Budeme mít možnost poznat nová místa a projet nové nepoznané trasy. Například krásné okolí Holandských rybníků, nebo hradní skvosty v Kokořínském údolí, jako tajemný hrad Houska, Vrátenská hora nebo pro zdatnější pak vzdálenější hrad Kokořín. Večer můžeme posedět u táboráku, opéct buřty,  popovídat si, nebo i zazpívat se sladkým dřevem. 
 
 
Akce se mohou zúčastnit jak rodiny s dětmi, tak i další zájemci o pohodový víkend s koloběžkou. Koloběžky pro dospělé i pro děti, bude též možné si u nás vypůjčit. / půjčení nutno domluvit s přihláškou /
 
Termín akce = 29.5. - 31.5. 2020
 
Kde = chatový tábor Karolinka u Máchova jezera  - www.karolinkamachac.cz
 
Ubytování = tábor nabízí 2, 4, a 6 ti lůžkové chatky, které byly v roce 2019 celkově zrekonstruovány. Chatky je třeba rezervovat dle počtu osob. Sociální zařízení je společné, v prostoru tábora a též kompletně rekonstruované.
 
 
 
Stravování = vzhledem k tomu, že všechny chaty jsou vybaveny na vlastní vaření (lednice, vařič, nádobí), byla by tato akce bez řízeného stravování. V táboře je také k dispozici bar Aloha, kde lze zakoupit základní občerstvení (pití, tousty, palačinky, polévku, a jiné). Avšak nevaří se zde žádná hotová jídla, ani minutky. Pokud by si někdo nechtěl vařit, může si na teplý oběd, či večeři zajít do restaurace v kempu Borný, který je vzdálen 300m. 
 
Program = program víkendu je zcela dobrovolný. Vymyslíme pro Vás krásné trasy, ale jak s nimi naložíte je jen na Vás. Je možno je absolvovat společně, nebo individuálně, či si zvolit trasu vlastní.
 
Program večerní = na sobotní večer Vám nabídneme přednášku dobrodruha Jana Venci Franckeho, který je účastníkem několika světových ultrazávodů na Yukonu, Aljašce, či v severní Anglii.
 
Cena pobytu = dospělá osoba 500 Kč / víkend - 2 noci
                                                   350 kč /  1 noc
                          děti 5 - 12 let   400 Kč/ víkend - 2 noci
                                                   300 kč /  1 noc
 
Přihlásit se na tuto akci můžete na emailu franckekarel@seznam.cz a to nejpozději do 15.3. 2020. Pokud jste si ovšem jisti, že nabídky využijete, informujte nás, prosím, hned, abychom věděli, zda máme ubytovací kapacity pro koloběžkáře podržet. Kemp se již nyní velmi rychle zaplňuje a to i na jarní měsíce!  Po Vaší přihlášce na akci bude nutno uhradit zálohu dle našich instrukcí. Ubytovací kapacita tábora je omezena.
 

      Případné informace na telefonu 602654326.

       Na Vaši účast se těší 

 

       Karel Francke, majitel tábora

       začínající koloběžkář 

        a

       Pavel Štork

       Koloběžky Hodkovice 

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz