Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejezd republiky č. 9 - 2021
 

PŘEJEZD REPUBLIKY Č. 9  NOVOHRADSKÉ HORY – OSOBLAHA 

16. – 18. 7. 2021

 

Výsledky zde

 

v rámci Seriálu závodů Dlouhého koloběhu

 

xxx 

Vítěz a vítězka Přejezdu republiky 2021 Michal Veselský a Martina Kadlecová

 

POZOR 1! Od letoška bude omezen počet účastníků na 100. Pro přihlašování 90 míst a 10 jakési "volňásky", které si nechám s dovolením v rukávu. 

Systém přihlášeníŘazení účastníků bude podle včasnosti přihlášení na startovní listinu. Pokud bude přihlášených víc než 90, od 91. místa jsou náhradníci. Nejdéle do 3 týdnů od přihlášení je nutno zaslat startovné. Pokud přihlášený, který je ve startovní listině do 90 místa, z jakéhokoli důvodu se nebude moci závodu zúčastnit a tuto skutečnost oznámí do 16. 6. (měsíc před startem), bude mu vráceno startovné v plné výši a na jeho místo se do startovní listiny posune ten, který byl přihlášen jako 91. atd. Pokud se závodník odhlásí po 16. 6. bude vrácení startovného řešeno podle momentální situace a opět se posune na jeho místo účastník, který je na řadě nad počtem 90. Kdybych nevyužil "volňásky", věnují se přihlášeným opět na 91. místě a výše tak, aby celkový počet účastníků dosáhl 100.

 

POZOR 2! Ubytování v chatkách v místě startu v autocampu Veveří (z 15. na 16. 7.) je nutno zajistit si individuálně u majitele kempu (p. Heral - 605 551 369)  CO NEJDŘÍV!!! Ke jménu připojte též, že jde o Přejezd republiky na koloběžkách. Po loňské zkušenosti Vás poprosím ještě o informativní e-mail pro mě (pavel.stork@seznam.cz), že jste si chatku zamluvili, kolik míst a na jaké jméno. Já to pak s p. Heralem v květnu projdu, aby nenastalo nějaké nedorozumění. On je skvělý člověk, ale když ho zastihnete například na traktoru, přestože si myslí, že to udrží, tak než se dostane k zápisníku, může zjistit, že neudržel.

 

Start slavnostní a zároveň ostrý  16. 7. 2021 v 7:00 hod. v autocampu Veveří v Nových Hradech (48.7666931N, 14.7900019E) pro ty, kteří chtějí vyrazit v generálském čase. Ostatní, kteří z jakéhokoli důvodu nevyjedou na trať v tento moment, mohou odstartovat kdykoli od 16. 7. od 5.00 hod do 17. 7. do 12.00 hod.

 

Cíl nejdéle do 14:00 v neděli 18. 7. 2021 v kempu Osoblaha (50.2704125N, 17.7155475E).  Po limitu (neděle 14 hod.) může samozřejmě účastník dokončit závod, ale v cíli již nebude rozhodčí.

 

Jediným kontrolním budem bude Pivovar Černá Hora (49.4147922N, 16.5812717E). Jedná se o nejstarší pivovar v České republice. Více informací ohledně kontrolního bodu bude doplněno později.

 

 

Místo startu 2021

  

 

Trasu mezi startem/kontrolním bodem/cílem si volí každý sám podle svého uvážení a je též na každém jednotlivci, zda pojede sám, ve dvojici, nebo skupině, s doprovodem, či GPS navigací. V cíli pak každý oznámí, zda měl doprovodný support, zda absolvoval trasu s GPS a kolik najel kilometrů. Ve výsledkové listině tyto skutečnosti budou uvedeny pouze pro zajímavost. Nepředpokládá se, že by některý závodník použil nějakou významnou hlavní silnici. Při dřívějších Přejezdech republiky byly některé hlavní silnice zakázány. Tato možnost bude zvážena i pro letošní ročník a případně včas oznámena.

 

Propojení: I letos bude zajištěn on-line přenos všech závodníků na mapě republiky pro kohokoli, kdo se o to bude zajímat. Bude sledovatelné kdo se kde v reálném čase nachází. Před startem každý obdrží tracker (malou krabičku), kterou poveze s sebou právě kvůli přenosu on-line. Tracker dostane každý v místě startu. Odkaz, kde bude možné závodníky sledovat, bude včas oznámen.

 

 

Kontrolní bod - Pivovar Černá Hora 

 

 

Startovní listina 
Hodkovické koloběžení 2017

 

Startovné 500,- zaslat nejpozději 3 týdny po přihlášení na účet 2101450878/2010.

K platbě připište do poznámky jména, za která je platba provedena.

Případné otázky na e-mail pavel.stork@seznam.cz, nebo na mobil 608 346 903.

 

 

Doprovod: si každý zajišťuje sám. Samozřejmě je možná domluva více závodníků dohromady, nebo možnost absolvovat trasu bez doprovodu.

 

Zajištění: Před startem z 15. na 16. 7. lze přespat v v chatkách v kempu Veveří v Nových Hradech. Toto ubytování je nutno zajistit si individuálně u majitele kempu (p.Heral 605 551 369)  CO NEJDŘÍV!!! Ke jménu připojte též, že jde o Přejezd republiky na koloběžkách. Samozřejmě je možnost spát v kempu i ve vlastním stanu. Pro stany je místa dost, proto s objednáním místa pro stan není nutno spěchat.

V cíli v kempu Osoblaha máme zajištěno ubytování v chatkách (již na noc 16. - 17. 7) a na ubytovně i v chatkách (17. - 18. 7). Ubytování bude domlouvat náš pořadatel individuálně s každým účastníkem vždy hned po dojezdu do cíle. Je to tak lepší, neboť na jednom lůžku se mohou během času, kdy budeme mít lůžko k dispozici, vystřídat třeba i tři závodníci (časové rozestupy závodníků přijíždějících do cíle jsou značné). V kempu je dále možnost postavení množství stanů. Každý, kdo přijede do cíle bude se moci vysprchovat i kdyby nechtěl přespávat. Dostatek jídla je též domluven. Po loňské nedobré zkušenosti jsme změnili firmu, která pro nás bude jídlo zajišťovat. Nově jsme domluveni s velmi příjemnou majitelkou, která připraví jídlo i pití přímo pod přístřeškem, kde sedí i pořadatel, který zapisuje výsledky. Takže nebude nutno pro jídlo a pití nikam chodit. Stačí spadnout z koloběžky a cpát se. 

 

 

Cílový kemp Osoblaha

 

 

Zabezpečení: Bude možnost přepravit do cíle osobní věci každého účastníka, který tyto předá pořadatelskému autu před startem v autocampu Veveří 16. 7. do 9 hod., nebo do 14. 7. v Hodkovicích nad Mohelkou. Každý startuje na své riziko, jako kdyby jel sám. Pouze si nakonec řekneme, kdo to dal a kdo navíc za kratší dobu. Nepředpokládáme nečestné praktiky. Zadání je jednoduché - kdo co nejdříve přejede republiku s projetím kontrolního bodu.

 

Ceny: Letos opět bude pro každého, kdo dokončí trasu, připravena speciální medaile, na kterou hned po dojetí dopíšeme jméno a výsledný čas. Pro každého, kdo dojede alespoň ke kontrolnímu bodu, bude zde čekat speciální edice samolepky i se jménem účastníka. I tentokrát připravíme pro zájemce trička, ručníky, nebo osušky, na které necháme úspěšnému závodníkovi vyšít kromě běžných a daných údajů (Přejel(a) jsem republiku 17. - 19. 7. 21 Novohradské hory – Osoblaha i čas a ujeté kilometry. Cena textilu bude 500,-. Kdo bude mít zájem o textil, oznámí to pořadateli po dojetí do cíle.

 

 

Ukázka trička

 

 

 

 

Příklad možné trasy Přejezdu republikyhttps://mapy.cz/s/nevumaraju

 

 

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz