Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. AKCE
  3. Zajímavosti
  4. Prodejna v čase
Prodejna v čase

 

Na počátku dříve skromného krámku jsme opravovali dětská bazarová kola. Pak jsme přidali i nová kola pro dospělé. Když o nás vědělo čím dál tím víc lidí, rozhodli jsme se, že kola nestačí. Pomalu jsme začali prodávat i koloběžky! Tím se začaly rozevírat dveře do jiného období. Koloběžky se po 2.sezóně prodávaly víc a víc a najednou jsme koloběžkami žili.

Postupem času k nám jezdili i lidé z Liberce a my jsme rozšířili nabídku o půjčování koloběžek.

Zákazníků přibývalo, ale nám se pořád něco nezdálo.

Až jednou jsme na to přišli.

A víte v čem to bylo...?

Chtěli jsme, aby jste u nás byli spokojeni nejen s koly a koloběžkami, ale i s prostředím, do kterého vstoupíte. Po dlouhém rozhodování jsme došli k názoru že prodejnu nejen nově vymalujeme, ale i předěláme název z 3C prokola na Koloběžky Hodkovice. Koncem té sezóny jsme zavřeli obchod, vystěhovali nábytek a začali malovat.

Řeknu vám, vypadalo to krásně.

Ale to není ještě zdaleka všechno. Náš krám se začal věnovat hlavně koloběžkám a nakonec jsme v únoru 2016 získali výhradní zastoupení koloběžek Kostka pro Liberecký kraj. A proto jsme se letos začátkem února 2017 dali do dalšího vylepšování naší prodejny. Jestli chcete vědět, jak to celkově dopadlo, tak se přijďte podívat sami do Hodkovic nad Mohelkou a rovnou si zkuste, jak se Vám na koloběžce jezdí :-))))))

 

Za pultem se na vás těší Pavel Štork.

 

A pamatujte si:

Kdo má doma koloběžku,

ten pokoří bílou sněžku!

 

Text: Tereza Štorková (10let)

Foto: Šárka Štorková (XX let)

březen 2009 - stěhování na místo současné prodejny v Hodkovicíchbřezen 2009 - na novém místě krom bazarových i prodej nových dětských kolbřezen 2009 - zatím prostorný servis kolbřezen 2009 - první koloběžkové kouskybřezen 2009 - nová dětská kola i na zdechrok 2010 - navýšení sortimentu nových kol pro dospělérok 2011 - cykloservis přijímá další kolazáří 2014 - malovánízáří 2014 - ještě doladit kresbou...září 2014 -... a pověsit koloběžky na nové hákyduben 2015 - prodejnou proletěly čarodejnicesrpen 2015 - sestavování i profi koloběžeksrpen 2015 - bílá kráska čeká na příchod svého majiteleúnor 2016 - na prodejně přes 50 sestavených koloběžekúnor 2016 - začíná sezóna spojená s distribucí Kostek v Libereckém krajibřezen 2016 - každoroční jarní nabírání kol na servisúnor 2017 - vyklízení kvůli dalšímu vylepšováníúnor 2017 - nastávají úpravy zednické...únor 2017 - úpravy dlažby...Tak podržte mi to někdo...no nic, dám tam kladivo...Už je tu nové vybavení prodejny...Změna začíná...A jede se dál...Stěny nového vystavovacího systému by byly...Abychom se nenudili, tak vylepšujeme i doma.A jde se na úklid.Dalším krokem je natírání.Tak to se nepovedlo...Už to klape.Sestrojení výstavních stojanů - pomáhá i návštěva.Dědo...takhle to tam přece patří!Držáky na stěny.Postupně navěšujeme zboží.1.března 2017 - krásný slunečný den, doplňujeme další a další zboží a vítáme zákazníky.V ten den bylo opravdu jarně a v okolí Hodkovic už jen zbytky mizejícího sněhu.8.března 2017 - Posaďte se u nás :o)

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz