Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


Okolo chalupy o poslední palačinku 2019
 

 

 

 

  VÝSLEDKY, REPORTÁŽ, FOTOGALERIE

 

TENTO ZÁVOD SE V TÉTO PODOBĚ JEDE NAPOSLEDY. UVIDÍME, CO SE VYKLUBE V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ.

 

PROPOZICE:

Den konání: sobota 8. 6. 2019

Místo konání: Pozor změna!!! - Vyskeř - mapa, trasa stejná jako loni.

Ve Vyskeři máme vytvořeno zázemí. Je možné přijet již v pátek a přespat ve vlastním stanu, nebo pod pergolou na zemi. Stejná možnost přespání platí i ze soboty na neděli. K dispozici budou záchody a jídlo s pitím. Bohužel místní restaurace je zavřená, ale jídlo (asi guláš) a pití (pivo + něco nealkoholického) bude zajištěno. A protože budeme jídlo a pití objednávat speciálně pro závodníky, prosím o přihlášení e-mailem, nebo telefonem a to co nejdřív

Zdá se, že by se o nás mohla postarat naše skvělá pořadatelka Radka.

Startovné: 150 Kč. V ceně startovného občerstvení (banány, sušenky, ionťák, voda ) v místě startu a na dvou stanovištích na trati. A snad něco dobrého v cíli pro každého.

Přihlášky: Nejlépe prosím e-mailem do 5.6.2019 (včetně), nebo telefonem. V krajním případě možnost přihlášení i na místě.

Časový rozvrh: od 7:00 do 7:45 prezentace, nebo možnost se přihlásit. 7:45 rozprava o závodu

8:00 start závodu

Kontakt na pořadatele: Pavel Štork tel.:608346903, pavel.stork@seznam.cz

Trať závodu: Trasa je stejná jako loňský ročník. Je vedena po méně frekventovaných silnicích Českého ráje (viz mapa), okruh měří 101 km bude se závodit na trase o délce 202 km (2 okruhy) nebo 101km (1 okruh). Čekají na Vás náročné výjezdy do kopců, ale i krásné dlouhé sjezdy po pěkném asfaltu (i po nepěkném). Převýšení na jeden okruh je cca 1900 m. Trať bude značena šipkami namalovanými při pravém okraji vozovky. Pokud se šipka někde nevyskytuje (zejména ve vesnici) jede se po hlavní, nebo rovně. Použití GPS navigací je povoleno. Na trati nebudou kontroly, jelikož nečestné jednání se nepředpokládá. Každý závodník závodí na své vlastní riziko, tak jako kdyby jel sám. Závod probíhá za plného silničního provozu a je nutné bezpodmínečně dodržovat pravidla silničního provozu. Startovní čísla nebudou přidělena.

Na trati budou dvě občerstvovací místa - Malá Skála, Chocnějovice

Pořadí v cíli: Je možno absolvovat jeden okruh, nebo dva. V pořadí bude nadřazeno ujetí dvou okruhů, ale i ti, kteří absolvují jeden okruh budou figurovat dle pořadí ve výsledkové listině. Též je možno, dle pravidel Seriálu, absolvovat závod bez zápisu do pořadí. Být jen účastníkem.

Hlavní cena pro vítěze: Poslední palačinka!

Sponzorem celého podniku je každý jednotlivý závodník.

Mapa okruhu: mrkněte 

 

Startovní listina:

 Pavel Štork  Hodkovice nad Mohelkou
 David Kubát  Liberec
 Petr Muller  Liberec
 Gábina Mullerová  Liberec
 Miloš Dvořák  Praha
 Milan Vrátník  Plzeň
 Andrea Bošková  Plzeň
 Aurora Arestizábal  Plzeň
 Adam Balcar  Nové Město nad Metují
 Jiří Jelínek  Hejnice
 Tomáš Brýna  Chotěšov
 Pavel Kňákal  Tábor
 Martin Brož  Zadní Třebaň
 Roman Bubák  Písek
 Václav Houška  Písek
 Michal Otto  Fryčovice
 Jaromír Žid  Liberec
 Edita Fetterová  Praha
 Tomáš Drobník  Záborčí
 Marek Fořt   Liberec
 Jan Morávek  Praha
  Marta Kleprlíková   Liberec
  Michal Černík  Plzeň
 Zdeněk Kocián Praha
  David Bárta Mnichovo Hradiště
 Radek Skalický  Mladá Boleslav
 Leoš Kafka  Praha
Jiří Honzírek  Stráž pod Ralskem
 Jana Hovorková  Brandýs nad Labem
 Katarína Mojžíšová  Brandýs nad Labem
 Helena Řezáčová Hodkovice nad Mohelkou
Dana Havlíčková Liberec