Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


O Rybníkářův pohár

 

O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY

6. - 7. 6.2020

Pořádá Tomáš Hájek, Libor Košek a Famous Fathers Turnov.

 

Výsledky 2020

 

v rámci seriálu závodů Dlouhého koloběhu

 

Něco málo o závodě: Tvůrci závodu (Libor a Tomáš) se snažili vybrat tratě s převahou asfaltu a minimem rozbitých cest. Sobotní část je rovinatější, abychom se před večerním grilováním moc nevysílili a vede z Českého ráje přes Kokořínsko do podhůří Lužických hor. Nedělní etapa (kopcovitější)  nás zavede nejdříve do Lužických hor, a následně přes Hamr a Sychrov do Turnova, kde dojde k vyhlášení celkového vítěze/vítězky. Na trase je dostatek osvěžovacích míst (bude upřesněno vždy ráno na předzávodní rozpravě).

 

Organizace závodu: Sraz účastníků bude možný od 5.6.2020 (po 17:00). Zajištěno přespání pro účastníky na adrese Antonína Dvořáka 2243, nutná vlastní karimatka a spacák; spaní je zajištěno v obytném domě, pod střechou na karimatce. K dispozici bude WC, sprcha a zázemí kuchyňky. Automobily lze zanechat do neděle na městském parkovišti (kapacita je dostatečná) zdarma. V pátek i v sobotu, pokud bude obava z důvodu zcizení vozidel, lze zaparkovat na soukromém pozemku cca 5 km od Turnova – na vyžádání poskytnu bližší informace. Samozřejmě lze dorazit až v sobotu na start.

Sobotní etapa: cca 106 km s cílem v areálu Postřelná. K dispozici bude sprcha, wc a veškeré zázemí, kde přenocujeme ve stanech. Kdo je zvyklý na svůj stan, vezme si vlastní. V případě nepřízně počasí je možné přespat v chatce s topením, cca 20 míst k přespání je pod střechou.

  

Start sobota 6. 6. 2020:

  • registrace a rozprava od 9.30. (+odevzdávání věcí pro převoz do cíle do připraveného vozidla)
  • slavnostní start: Náměstí Českého ráje v Turnově v 10:00
  • ostrý start cca 10:10 Turnov – vlaková zastávka.

 

Start neděle 7. 6. 2020:

  • registrace a rozprava od 8.30 (+odevzdávání věcí pro převoz do cíle do připraveného vozidla)
  • start Postřelná – rybník 9:00

 

Oba závody se pojedou po předem označená trase a budou připraveny dvě občerstvovací stanice.

Trasa sobota: https://mapy.cz/s/bekogevece

Trasa neděle: https://mapy.cz/s/numubamaka

Mapy jsem doladil trochu narychlo a ještě trasu projedu cca týden před závodem, aktualizace budou k dispozice na našem facebookovém profilu: Famous Fathers Turnov.

 

Startovné 300,- zaslat nejpozději do 1. 6. na účet 4017434073/0800.

K platbě připište do poznámky jména a email, za která je platba provedena. Na email Vám budou zaslány podrobné informace.

Případné otázky na e-mail hajek@mostkevzdelani.eu, nebo na mobil 602209626 (prosím volat večer po setmění :-).

V ceně startovného je počítáno se sobotní večeří a následným grilováním včetně alkoholických a nealkoholických nápojů, samozřejmě ubytování (v Turnově i v Postřelné) a servis na občerstvovacích stanicích :-).

 

Zabezpečení: V sobotu ráno budou věci závodníků převezeny z Turnova do Postřelné, v neděli zase zpátky.

Každý startuje na své riziko, jako kdyby jel sám. Zadání je jednoduché - kdo bude mít v součtu nejlepší čas – vyhrál rybníkářův pohár.

 

Účast rodinných příslušníků v sobotu v Postřelné: Je samozřejmě vítaná, místa je na rybníku dost. K dispozici bude sportovní vybavení na různé hry, trampolíny a samozřejmě se dá dělat kolem Postřelné fůra výletů, chytat ryby atd.. Účast rodinných příslušníků není zpoplatněna, dle počtu budeme individuálně řešit stany (máme k dispozici cca 6 velkých rodinných stanů z Decathlonu). Příjezd do areálu je možný od sobotního rána a pobýt můžete do pondělí. V areálu budou k dispozici základní alko, nealko nápoje, drobné pochutiny za lidové ceny. Všeho bude dostatek, vše doladíme s každým nahlášeným účastníkem, aby nikomu nic nechybělo.

 

Za přípravný výbor FFT se na Vás moc těším a pokud přežiju trénink na závod tak se těším jak poměříme síly na začátku sezóny.

Tomáš Hájek

 

 

Startovní listina

Tomáš

Hájek

Adam

Balcar

Jaroslav

Svoboda

Tomáš

Brýna

Libor

Košek

Petr

Švanda

Jana

Šindlerová

Hana

Kubánková

Petra

Hanzlíková

Marek

Plaček

Lucka

Plačková

Jan

Wimmer

Jan

Zajger

Kateřina

Zajgerová

Martin

Brož

Kateřina

Rubáčková

Pavel

Štork

Aleš

Navrátil

Michal

Pech

Martina

Pechová

Mirek

Pech

Leoš

Kafka

Jiří

Košvanec

Věra

Mlnaříková

Edie

Fetterová

Jirka

Fabík

Jakub

Zeman

Libor

Štrauch

Jan

Kolodzieyski

Petr

Schneider

Petr

Tomášek

Jiří

Hamršmíd

Aleš

Kule

David

Kubát

Jan

Morávek

Markéta

Khauerová

Matyáš

Khauer

Petra

Hanzlíková

Pavla

Trojancová

Michal

Veselský

Miloš

Dvořák

Jiří

Jelínek

Helena

Řezáčová

Milan

Buňata

Zdeněk

Kocián

Norbert

Palsa

Martina

Kadlecová

Petra

Šimůnková

Petr

Želina

Andrea

Bošková

Milan

Vrátník