Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY - 12. - 13. 6.2021

 

12. - 13. 6.2021 (příjezd možný 11.6 a odjezd 14.6)

Pořádá Tomáš Hájek a Famous Fathers Turnov.

 

 

v rámci Seriálu závodů Dlouhého koloběhu

 

Něco málo o závodě:

Tvůrci závodu se snažili vybrat tratě s převahou asfaltu a minimem rozbitých cest. Sobotní část je rovinatější, abychom se před večerním grilováním moc nevysílili  Nedělní etapa (kopcovitější)  nás zavede nejdříve do Lužických hor, a následně přes Hamr a zpět do Postřelné, kde dojde k vyhlášení celkového vítěze/vítězky. Na trase je dostatek osvěžovacích míst (bude upřesněno vždy ráno na předzávodní rozpravě).

 

Organizace závodu: 

Sraz účastníků bude možný od 11.6.2021 (po 12:00). Zajištěno přespání pro účastníky u rybníka, nutná vlastní karimatka, spacák, stan, obytné auto (v případě nemožnosti sehnání povinné výbavy prosím včas informujte organizátora. Připraveno pro Vás bude bude WC, sprcha a zázemí kuchyňky. Samozřejmě lze dorazit až v sobotu na start, ale budete zbytečně ve stresu a přijdete o páteční opékání buřtů.

 

 

Sobotní etapa: 

cca 106 km se startem i cílem v areálu Postřelná. K dispozici bude sprcha, wc a veškeré zázemí, kde přenocujeme ve stanech. V případě nepřízně počasí je možné nouzově přespat (jako sardinky) v  chatce s topením, cca 30-60 míst k přespání je pod střechou. Po etapě předpokládáme cca v 18:00 začne bohatý kulturně-vzdělávací program v režii pořádajícího FFT, máte se na co těšit…a tradiční večerní grilování. Večerka je již tradičně stanovena na 22:00, poté zůstávají již jen ti, kteří se neděle nebojí.

  

Start sobota 12. 6. 2021:

  • registrace a rozprava od 9:00.
  • start: náves Postřelná 9:30

 

Start neděle 13. 6. 2021:

  • registrace a rozprava od 8.30
  • start Postřelná – rybník 9:00
  • vyhlášení výsledků – 17:00
  • pro ty kterým se bude na rybníku líbit je připravena dopitná s bohatým kulturním programem a společenskými hrami.

 

Oba závody se pojedou po předem označené trase a budou připraveny dvě občerstvovací stanice.

 

Trasa sobota: https://mapy.cz/s/resajesuzo

Trasa neděle: https://mapy.cz/s/cokajofalu

 

 

Registrace je otevřena a bude probíhat zasláním emailu na adresu hajek@mostkevzdelani.eu s textem „registrace na Rybníkáře, jméno, příjmení“, obratem Vám přijde potvrzení na email, zda jste se vešli do startovního pole. Nicméně i pokud byste to nestihli ještě jsou zde divoké karty, takže pevně věřím, že konečný limit 70 osob bude dostatečný.

 

Startovné 400,- se po potvrzení rezervace obratem zašle na účet 4017434073/0800.

 

Po loňské dobré zkušenosti nebudeme řešit kolik kdo kolik čeho sní a vypije, každý, kdo bude mít pocit, že má něco doplatit, pošle dobrovolný příspěvek na stejný účet po akci. :-)

 

K platbě připište do poznámky jména. Na email Vám budou průběžně zasílány podrobné číslované informace.

 

Případné otázky na e-mail hajek@mostkevzdelani.eu, nebo na mobil 602209626 (prosím volat večer po setmění :-).

 

V ceně startovného je počítáno se sobotní večeří a následným grilováním včetně točeného piva, stáčeného vína-bílé suché, nedělní jídlem po závodě, samozřejmě ubytování a servis na občerstvovacích stanicích :-). Podrobný popis erárních zásob, nabídky jídla zašlu ještě před závodem, kdy budeme ještě řešit dietní omezení jednotlivěJ.

 

Zabezpečení:

Každý startuje na své riziko, jako kdyby jel sám. Zadání je jednoduché - kdo bude mít v součtu nejlepší čas – vyhrál Rybníkářův pohár.

 

Účast rodinných příslušníků o víkendu v Postřelné:

Je samozřejmě vítaná, místa je na rybníku dost. K dispozici bude sportovní vybavení na různé hry (petangue, pingpong, slackline, badmington, trampolíny, prolézačky a pokud to stihneme i další legrace) a samozřejmě se dá dělat kolem Postřelné fůra výletů, chytat ryby bez povolenky atd.. Účast rodinných příslušníků není zpoplatněna, dle počtu budeme řešit individuálně, opět dobrovolným příspěvkem dle spokojenosti. Máme z loňska zkušenost, že u nás ještě nikdo hlady a žízní neumřel. Příjezd do areálu je možný od pátečního poledne a pobýt můžete do pondělí. V areálu budou k dispozici základní alko, nealko nápoje, drobné pochutiny za lidové ceny. Všeho bude dostatek, vše doladíme s každým nahlášeným účastníkem, aby nikomu nic nechybělo.

 

Sponzoři:

Rád bych na závěr vyjádřil vděčnost firmám, která nám pomáhají s organizací. V čele s Mibem, Kickbikem a Yedoo, které nám poskytly krásné ceny pro vítěze. O pitný režim stejně jako loni bude pečovat Pivovar Rohozec. V neposlední řadě díky Nadační fond Most ke vzdělání za významnou finanční podporu.

 Moc děkujeme, vážíme si toho.

 

Za přípravný výbor FFT se na Vás moc těším.

Tomáš Hájek, st.

Startovní listina k 8. 6. 2021

Pavel Štork
Šárka Štorková
Jiří Měkyna
Libor Štrauch
Zdenka Štrauchová
Dana Havlíčková
Jan Morávek
Eddie Feterová
David Seemann
Adam Balcar
Andrea Božková
Milan Vrátník
Dita Kosáková
Roman Srb
Jan Dušek
Jarda Svoboda
Leoš Kafka
Václav Obrtlík
Tomáš Král
Petr Švanda
Jana Šindlerová
Jan Kolodzieyski
Věra Mlnářová
Martin Brož
Lucka Plačková
Marek Plaček
Patrik Wilke
Norbert Palša
Václav Houška
Tomáš Hájek
Blanka Hájková
Libor Košek
Tomáš Hocke
Kateřina Zaigerová
Pavel Mašek
Kateřina Rubáčková
Michal Veselský
Miloš Dvořák
Čestmír Honzátko
Martin Kundera
Karel Cvalín
Miroslav Jón
Danuše Svobodová
Pavla Trojancová
David Pasek
Tomáš Brýna
Jana Chmelíková
Zdenda Bičík
Karel Francke

Michal Beckert

Ivana Kočíbová

Karel Vardan

Filip Hájek - kolo

Jan Štrauch - kolo

Matěj Klein - kolo

Ondřej Musil - kolo - 56tý účastník