Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Propozice pro poslední dva závody letošního SDK  Přinášíme vám poslední letošní propozice, ale zato hned dvou závodů, které by mohly, hlavně u... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3O Vodňanského kapra  Máme pro vás propozice na další závod našeho Seriálu dlouhého koloběhu - O Vodňanského... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky - v prodejně zavřeno    V průběhu Přejezdu republiky na koloběžkách v pátek 17. 7. a sobotu 18. 7. 2020 je v kamenné... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3O Rybníkářův pohár  Přinášíme vám propozice blížícího se závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O Rybníkářův pohár ... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Přejezd republiky č. 8 - 2020  Tentokrát s velkým předstihem zveřejňujeme propozice na další Přejezd republiky, tentokrát z jihu... arr3Víkendový pobyt u Máchova jezera  Zveme vás na víkendový pobyt s koloběžkou přímo u Máchova jezera.   ... arr3Kalendář SDK na rok 2020 a výsledky 2019  Přinášíme vám termíny letošních závodů a také konečné pořadí loňského seriálu.  ... arr3Čtvrtá zimní koloběžkářská veselice  Čtvrtá zimní koloběžkářská veselice proběhla a info o ní najdete ZDE. ... arr3Českým středohořím 26. 9. 2019 - Výsledky  Máme pro vás výsledky závodu Českým středohořím, posledního závodu Seriálu dlouhého... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců 2019  Přinášíme vám výsledky předposledního závodu Seriálu dlouhého koloběhu. ... arr3Výsledky O znojemskou okurku 2019  Výsledky 3. ročníku závodu O znojemskou okurku najdete zde.    ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2019  Výsledky Prejezdu jsou zpracovány a vyhodnoceny a vidět je můžete zde.   ... arr3Výsledky - Okolo chalupy o poslední palačinku 2019  Přinášíme vám výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - Okolo chalupy o poslední... arr3Hodkovické koloběžení 2019 - 7. ročník  Přinášíme vám výsledky a fotky ze sedmého Hodkovického koloběžení, které se konalo  18.... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


Přejezd republiky č. 8 - 2020
 

PŘEJEZD REPUBLIKY Č. 8  NOVOHRADSKÉ HORY – OSOBLAHA 

17. – 19. 7. 2020

 

Výsledky zde

 

v rámci seriálu závodů Dlouhého koloběhu

 

 

Až se mě zas někdo zeptá, k čemu je dobré, trápit se tolik kilometrů, odpovím: Pro ty dlouhé měsíce těšení se a následující měsíce vzpomínek. (Kromě jiného!)

 

POZOR! Ubytování v chatkách v místě startu v autocampu Veveří (ze 16. na 17. 7.) je nutno zajistit si individuálně u majitele kempu (p. Heral - 605 551 369)  CO NEJDŘÍV!!! Ke jménu připojte též, že jde o Přejezd republiky na koloběžkách.

 

Start slavnostní a zároveň ostrý  17.7.2020 v 7:00 hod. v autocampu Veveří v Nových Hradech (48.7666931N, 14.7900019E) pro ty, kteří chtějí vyrazit v generálském čase.  Ostatní, kteří z jakéhokoli důvodu nevyjedou na trať v tento moment, mohou odstartovat kdykoli od 17.7. od 5.00 hod do 18.7. do 12.00 hod.

 

Cíl nejdéle do 14:00 v neděli 19.7.2020 v kempu Osoblaha (50.2704125N, 17.7155475E).  Po limitu (neděle 14 hod.) může samozřejmě účastník dokončit závod, ale v cíli již nebude rozhodčí.

 

Jediným kontrolním budem bude Pivovar Černá Hora (49.4147922N, 16.5812717E). Jedná se o nejstarší pivovar v České republice. Více informací ohledně kontrolního bodu bude doplněno později.

 

 

Místo startu 2020 je totožné s místem cíle 2019

   

 

Trasu mezi startem/kontrolním bodem/cílem si volí každý sám podle svého uvážení a je též na každém jednotlivci, zda pojede sám, ve dvojici, nebo skupině, s doprovodem, či GPS navigací. V cíli pak každý oznámí, zda měl doprovodný support, zda absolvoval trasu s GPS a kolik najel kilometrů. Ve výsledkové listině tyto skutečnosti budou uvedeny pouze pro zajímavost. Nepředpokládá se, že by některý závodník použil nějakou významnou hlavní silnici. Při dřívějších Přejezdech republiky byly některé hlavní silnice zakázány.

 

Propojení: Spolupráce s firmou Follow me, nám i letos zajistí neustálý on-line přehled všech závodníků na mapě republiky pro kohokoli, kdo se o to bude zajímat. Bude sledovatelné kdo se kde nachází a v jakém čase. Před startem každý obdrží tracker (malou krabičku), kterou poveze s sebou právě kvůli přenosu dat on-line. Tracker dostane každý v místě startu. Odkaz, kde bude možné on-line sledovat závodníky, bude včas oznámen.

 

 

Kontrolní bod - Pivovar Černá Hora 

 

 


přihláška

Startovní listina 
Hodkovické koloběžení 2017

 

Startovné 500,- zaslat nejpozději do 13. 7. na účet 2101450878/2010.

K platbě připište do poznámky jména, za která je platba provedena.

Případné otázky na e-mail pavel.stork@seznam.cz, nebo na mobil 608 346 903.

 

 

Doprovod: si každý zajišťuje sám. Samozřejmě je možná domluva více závodníků dohromady, nebo možnost absolvovat trasu bez doprovodu.

 

Zajištění: Před startem z 16. na 17.7. lze přespat v v chatkách v kempu Veveří v Nových Hradech. Toto ubytování je nutno zajistit si individuálně u majitele kempu (p.Heral 605 551 369)  CO NEJDŘÍV!!! Ke jménu připojte též, že jde o Přejezd republiky na koloběžkách. Samozřejmě je možnost spát v kempu i ve vlastním stanu. Pro stany je místa dost, proto s objednáním místa pro stan není nutno spěchat.

V cíli v kempu Osoblaha máme zajištěno ubytování v chatkách (již na noc 17. - 18.7) a na ubytovně i v chatkách (18. - 19.7). Po dobré zkušenosti z loňského Přejezdu republiky, bude ubytování domlouvat náš pořadatel individuálně s každým účastníkem vždy hned po dojezdu do cíle. Je to tak lepší, neboť na jednom lůžku se mohou během času, kdy budeme mít lůžko k dispozici, vystřídat třeba i tři závodníci (časové rozestupy závodníků přijíždějících do cíle jsou značné). V kempu je dále možnost postavení množství stanů. Každý, kdo přijede do cíle bude se moci vysprchovat i kdyby nechtěl přespávat. Dostatek jídla je též již domluven.

 

 

Cílový kemp Osoblaha

 

 

Zabezpečení: Bude možnost přepravit do cíle osobní věci každého účastníka, který tyto předá pořadatelskému autu před startem v autocampu Veveří 17.7. do 9 hod., nebo do 15.7. v Hodkovicích nad Mohelkou. Každý startuje na své riziko, jako kdyby jel sám. Pouze si nakonec řekneme, kdo to dal a kdo navíc za kratší dobu. Nepředpokládáme nečestné praktiky. Zadání je jednoduché - kdo co nejdříve přejede republiku s projetím kontrolního bodu.

 

Ceny: Letos opět bude pro každého, kdo dokončí trasu, připravena speciální medaile, na kterou hned po dojetí dopíšeme jméno a výsledný čas. I tentokrát připravíme pro zájemce trička, ručníky, nebo osušky, na které necháme úspěšnému závodníkovi vyšít kromě běžných a daných údajů (Přejel(a) jsem republiku 17.-19.7.20 Novohradské hory – Osoblaha i jméno, čas a ujeté kilometry. Cena trička bude 500,-. Kdo bude mít zájem o textil, oznámí to pořadateli po dojetí do cíle.

 

 

Ukázka trička

 

 

 

 

Příklad možné trasy Přejezdu republiky https://mapy.cz/s/nevumaraju

 

 

A takto jsme novou trasu odhalili během letošní Koloběžkářské veselice. Na videu je možné dozvědět se o zajímavostech na trase i zjistit, přes která nářečí, či jazyky trasa vede: video

 

Dosud neuveřejněný záznam posledního Přejezdu republiky z pera Jiřího Jelínka zde.

A dojezd Jiřího Jelínka do cíle zde.

 

 

 

Ladění těla pro Přejezd republiky již od zimních měsíců