Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


Úvod » Naše půjčovny koloběžek

Naše půjčovny koloběžek

 

Na koloběžce se dá projet i v kroji

Půjčit a vyzkoušet koloběžku si můžete přijít k nám do kamenné prodejny v Hodkovicích nad Mohelkou, nebo od července do srpna Vás rádi uvidíme i v naší půjovně koloběžek v Hamru na Jezeře, či v půjčovně koloběžek v Liberci u OC Géčko/Globus.

Pořádáme i vyjížďky na koloběžkách, kde si po domluvě koloběžky střídáme a účastníci mají možnost zkusit si jízdu na koloběžce  jak městské tak závodní. Další možností je pojízdná půjčovna koloběžek. Pokud máte v plánu pořádat nějakou sportovní akci a chtěli byste Vy a Vaši přátelé zkusit jízdu na koloběžkách, zavolejte či napište, domluvíme termín a rádi přijedeme.

 

Modely koloběžek, které momentálně půjčujeme na PRODEJNĚ V HODKOVICÍCH n.M.

Kostka: Twenty Max, Tour Max, City Cross, Hill Max, Kid Mini, Racer Pro, Tour Jump Tuning

Kickbike: Sport G4, Race Max 28

Mibo: Express, Malaga, GT

Pokud mezi uvedenými modely chybí právě ten, který si chcete vyzkoušet, po individuální dohodě Vám jej na kratší projížďku půjčíme též.

 


V našem kamenném obchodě v Hodkovicích n.M. máme k zapůjčení výše uvedené modely koloběžek. Tato půjčovna slouží především pro vyzkoušení koloběžek před vlastním zakoupením. Je vždy lepší se ujistit na vlastní nohy, který typ koloběžky bude pro ten který účel nejvhodnější. Pro tento záměr je upravena cena samotného půjčení, která je nižší než obvykle v běžných půjčovnách.

Samozřejmě není problém zapůjčit si jednu či více koloběžek bez následného uvažování o koupi.

Půjčovné Hodkovice n.M. 150,-Kč /1 den. Kratší časový úsek - individuální dohoda, eventuelně i zdarma. Při následné koupi koloběžky se půjčovné vrací.

 

Půjčovna HAMR NA JEZEŘE:

Půjčovna koloběžek Hamr na Jezeře

Půjčovnu naleznete hned vedle autokempu Hamr na Jezeře. Od tohoto místa lze vyjet na koloběžce a užívat si nekonečných cyklistických tras a malebných zákoutí, jako je Chrástenský vodopád, průrva Ploučnice atd. Trasy jsou nenáročné, vedou po cyklostezkách a krásném hladkém asfaltu, jen výjimečně se jede po hrubším asfaltu. V rámci vyjížďky s dětmi doporučujeme navštívit i vyhlášený zmrzlinový ráj ve Stráži pod Ralskem, kde lze vybírat z více jak 50 druhů zmrzlin. V půjčovně jsou k dispozici mapy Hamru na Jezeře a okolí. Připravili jsme pro Vás i náměty na kratší či delší výlety na koloběžce přímo od autokempu a zpět.

Koloběžky jsou zájemcům k dispozici v období letních prázdnin (červenec-srpen) každý den v čase 9:30 -12 a 13-18:00 hod.

Půjčují se koloběžky Kostka - Hill Max, Tour Max, Twenty Max, Kid Mini a Kid Maxi. Ceník půjčovny.

 

Půjčování koloběžek při SPOLEČNÝCH JÍZDÁCH:

 

Jízda na koloběžce s fyzioterapeutem

Pořádáme jízdy na koloběžkách určené speciálně pro dámy, jízdy bez rozdílu věku či pohlaví, jízdy zručnosti pro děti pod názvem "Zdatná koloběžka" a další speciality, jako byly v roce 2016 např. jízdy s fyzioterapeutem. Na všech akcích tohoto typu je možné si koloběžku zapůjčit, poradit se, popovídat o stylu jízdy apod...

Pokud se budete chtít některé akce zúčastnit, rádi Vás uvidíme. Sledujte naše stránky či facebook, kde termíny jednotlivých akcí oznamujeme.

 

POJÍZDNÁ PŮJČOVNA:

Pojízdná půjčovna koloběžek z Hodkovic n.M.

Pořádáte, nebo víte o sportovní akci, závodech, městských slavnostech, klubových setkáních, či jiných akcích po Libereckém kraji, kde byste si rádi půjčili a vyzkoušeli koloběžky? Zavolejte (tel.:608 346 903) a pokud se shodneme na termínu rádi přijedeme s naší pojízdnou půjčovnou koloběžek i k Vám.

 

Půjčovna LIBEREC - OC GÉČKO/GLOBUS

 
Opět jsme otevřeli půjčovnu v Liberci u Glóbusu. Přijďte si půjčit, nebo jen vyzkoušet koloběžky Kostka.  Otevřeno je Po - Pá 13.00 - 18.00, So a Ne 9.00 - 18.00. Za nepříznivého počasí zavřeno (tel. 608 346 903). 

K dispozici jsou koloběžky Kostka - Tour Max, Twenty Max, Hill Max, Kid Mini a Kid Maxi.

Od půjčovny lze po chodníku, kde se téměř nevyskytují chodci přejet na 200m vzdálenou cyklostezku a pak už je dost možností na okružní výlety.

 

 

Ceník půjčovny.               Další foto.

 

Těšíme se na shledání