Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O Vodňanského kapra 2020

 

 

 

Sobota 15. srpna 2020 v 9:30

Pořádá Miloš Dvořák

 

Výsledky

 

 
A je to tady, doufám, že už jsou všichni zotaveni z toho šíleného Přejezdu a už 15.8. v 9:30h se budou moci postavit na start 1.ročníku závodu O Vodňanského kapra. Kde jinde než ve Vodňanech. 
 
Čeká nás krásných 109km, podél několika rybníků, vesniček, městeček, kostelíků a také pár vyvýšenin. 
 
Začátek a cíl je ve sportovním areálu Blanice, kde bude možné zaparkovat, od 9h se také občerstvit a to platí také při dojezdu.
 
 Na trase budou dvě občerstvovací místa. Na první ve vesničce Libotyně (na 30 km) bude voda, banány a jablka. Na druhé už s větším občerstvení (s lidskou obsluhou) bude voda, káva, ionťák, banány, meloun, sladkosti a slanosti a ta bude ve vesnici Zbytiny (na 50 km). 
 
Trasa bude značena šipkami. Pokud se bude odbočovat z hlavní, za odbočkou bude potvrzovací šipka. Na trase je pár míst na kterých je třeba být opatrný. 
 
Vyhlášeny budou první tři místy a to ve dvou kategoriích (muži a ženy).
 Závod se jede za plného provozu a při dodržování pravidel silničního provozu a každý účastník jede na vlastní zodpovědnost. 
 
Startovné 150 Kč zaplatíte na startu.
 
Pro ty kdo by chtěli přijet už v pátek, anebo zůstávat do neděle, tak je možnost si postavit stan (150 Kč-noc) přímo na startu (v cíli) v areálu Blanice. Nebo lze přespat v areálu na pokojích (400 Kč-osoba-noc). To ovšem vyžaduje zarezervovat si nocleh do konce července u majitele areálu (Stanislav Chytil - tel. 724373492 nebo 739988333). 
 

 

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz