Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


AKCE » Volný čas/sport » Dětský tábor na koloběžkách

Putovní tábor na koloběžkách 2018....reportáž v našem BLOGU

ZKTbK - ZIMNÍ KOLOBĚŽKOVÝ TÁBOR bez KOLOBĚŽEK 2018

čtěte v našem BLOGU

Putovní tábor na koloběžkách 2017

POPIS NEJ TÁBORA  2

30.7. To byl osudný datum, osudný den, který rozhodl o další budoucnosti všech účastníků koloběžkového tábora. A těmi jsou:

Markét která se mnou byla při všem. Např. při stavění stanu, při koupání, při mytí nádobí atd. Bára která byla na táboře poprvé, ale i tak ho dokončila bez jediného zranění. Martin ten jel taky prvně a na konci tábora jsme byli rádi, že jsme ho rodičům předali celého a né po kouskách. On si totiž odřel loket, štípli ho 2 vosy, zarazil si třísku a já nevím co ještě. Eliška byla hbitá a hlavně pořád čilá. Vždy po vyjížďce, když jsme přijeli na nějaké odpočívadlo tak ona hned začala lézt na stromy a běhat všude možně. David byl jako minulí rok trochu divoký, ale to už moc nikomu nevadilo (si myslím já). Adam pořád něco kutil, vynalézal a jeho pravou rukou byl právě David. Vojta byl sice trochu pomalejší na koloběžce, zato pak ale předběhl Pavla-plavčíka který jel na koloběžce. Lukáš byl tak statečný i když spadl z koloběžky a já osobně bych mu vzkázala že: každý správný koloběžkář, musí spadnout z koloběžky. Bohužel ale v půli tábora odjel domů, protože říkal, že by to s námi neujel.  Ale tomu já nevěřím. Kája která se k nám v pátek společně se svým tátou-zdravotníkem Pavlem přidala, měla dobrou fyzičku a jelo jí to rychleji než jsem čekala. Kačka mě překvapila jak skoro každý večer dokázala být stejně dlouho vzhůru jako já a také dokázala být dlouho ve vodě jako správná kachna.

Kapitán Jirka měl sice nespolehlivou GPS, ale nakonec jsme ten tábor přece jen jeli jakžtakž podle plánu. Spojka Vašek byl fakt dobrej, že mohl v těch vedrech jezdit v autě a taky byl fakt dobrej, že se uměl orientovat v těch všech čudlících, páčkách a číslech vepředu v autě. Plavčík Pavel sice moc nemá rád vodu, ale když už do ní vlezl… tak byla zábava a též byla zábava i na souši.

                              A tito všichni ujeli kolem 130 km (pokud někdo nejel autem).

A jinak průběh dne byl takový: vstávat, snídat, jet, obědvat, jet, večeřet, spát. A mezi tím jsme si ještě hráli, povídali, odpočívali, plavali, chodili po památkách atd.

Potom bych všem chtěla poděkovat za účast, úžasnou atmosféru a kdyby na letošním táboře chyběl třeba jen jeden z vás… už by to nebylo ono. Všichni jste totiž přispívali k radosti z letošních prázdnin a letošního tábora.

Moc všem děkuji, že jste jen neseděli doma a jeli se s námi projet a jestli příští rok bude tábor zase, tak se na vás všechny už teď hrozně těším.

 

               A tímto článkem prohlašuji koloběžkoví tábor 2017 za definitivně ukončený. 

Terka Štorková

FOTKY 2017

 

První putovní tábor na koloběžkách

Popis nej tábora 2016 (Terezka Štorková - 9 let)

O tomhle táboře se nedá moc nic vykládat. Byl to prostě tábor, který přinesl dětem sílu, odvahu a hlavně chuť něco dělat. Naučily jsme se plno nových věcí. Pokyny před zahájením první etapy tábora

Dozvěděly se například jak se loupe, škrábe a jí mrkev na čas, naučily se jen ve dvou (dětech) rozložit stan tak, aby nám nespadl v noci na hlavu. Prozkoumaly jsme jak se chodí do křoví na velkou. Zjistily jsme (alespoň já), že je dobré zapnout si spacák než bude tma. Plno dětí po tomhle táboře umí líp jezdit na koloběžce a už dokonce víme, jak to dělat, aby se člověk nespálil o hrnec. Zopakovaly jsme si dopravní značky a tak podobně.

Ani o vedoucích se nedá mluvit špatně. Kapitán Jirka měl super nápady, dobrodružný zkratky, věděl vždy co dělat, jak zasáhnout, kam odbočit a uměl poradit i když mě píchla vosa. Spojka Vašek byl dobrej v tom, že měl trpělivost (dokonce i se mnou), uměl řídit doprovodné vozidlo. V hlavě měl rodinu, humor, dopravní řád a hrstkovej guláš. Pomocník Pavel měl dobrou kondici, když jel s námi v rychlé skupině. Uměl nás utěšit a rozesmát, když jsme jeli do prudkého kopce, nebo už byly zmoženi a nemohly jet dál. A pomocnice Jana byla ochOsvěžení u kašny v Hodkovicíchotná mýt nádobí a pomáhat všem, kteří to potřebovaly od doby, kdy se k nám na část tábora připojila.

A spolujezdci? Markét je super kamarádka, ale ve vodě dlouho nevydrží. Eliška jela na koloběžce i přesto, že ji bolela noha. S Vojtou je sranda, ale jak začne pošťuchovat Elišku, máme plno práce odtrhnout je od sebe. Adam má sice dobré nápady, ale atomovku u ohně ještě nevymyslel. David - kecal obecný. Ze začátku se mi ty jeho vtipy a historky moc nezamlouvaly, ale pak už byly dobrý. Jenže když jsem se těšila na další, už neměl co povídat. Maty to zvládl dobře. Byl celkem hodnej a nápady měl taky dobrý. Mladší Terka měla a má dobrou fantazii a na koloběžce se jí taky nevede špatně. Kačka na konci dostala PCH (perníkovou chaloupku) a já osobně bych řekla, že to má hlavně za to, jak spadla do ohně a ještě teď má stroupek. Za 6 koloběžkových etap (dnů) ujel skoro každý z nás 163km. Takže všichni měli dobrou výdrž a tím celý tábor dokazuje, že příště jedu rozhodně znovu!!!

Na příští rok už se těší Terka Štorkovic (Malý kecal).

 

Po týdnu opět v Hodkovicích

 

Další fotografie na facebooku:

odjezd z Hodkovic

průběh tábora - foto Vašek spojka

průběh tábora - foto od Jirky velitele

návrat do Hodkovic