Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Půjčovna koloběžek Hamr na Jezeře  Opět jsme pro Vás otevřeli prázdninovou půjčovnu v Hamru na Jezeře.     Ceník a otevírací... arr3Okolo chalupy o kýtu paní starostky 2018  Jak probíhal poslední ročník závodu okolo chalupy? Kdo vyhrál kýtu paní starostky? Kdo byl "noční... arr3Přejezd republiky 2018  Zveme Vás na již šestý ročník Přejezdu republiky od severu na jih. Podrobnosti naleznete na této... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Okolo chalupy o kýtu paní starostky  Právě jsme zveřejnili propozice k dalšímu závodu seriálu dlouhého koloběhu. Propozice najdete... arr3Znovuotevření liberecké půjčovny u Globusu    Opět jsme otevřeli půjčovnu v Liberci u Glóbusu. Přijďte si půjčit, nebo jen vyzkoušet... arr3Výsledky Hodkovického koloběžení  Reportáž, výsledky, fotky a videa z šestého Hodkovického koloběžení najdete na našem blogu.... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Nové reporty ze závodů od Milana Jelínka  Nově přidané reportáže ze závodů od Milana Jelínka najdete v sekci "Zajímavosti". ... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Kalendář Seriálu dlouhého koloběhu 2018 a konečné pořadí 2017  Připravili jsme pro Vás nový kalendář Seriálu dlouhého koloběhu a výsledky toho loňského.... arr3Novinky v bazaru dětských kol  Připravili jsme bazarová kola pro sezónu 2018. Naleznete je zde. Do výběru podle velikostí se... arr3Zimní koloběžkový tábor  ZKTbK - ZIMNÍ KOLOBĚŽKOVÝ TÁBOR bez KOLOBĚŽEK 2018 - čtěte v našem BLOGU    ... arr3Reportáž z druhé koloběžkářské veseliceKdo přijel a co se dělo se dočtete zde.... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 12 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní distributor koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 


»

ZKTbK - ZIMNÍ KOLOBĚŽKOVÝ TÁBOR bez KOLOBĚŽEK 2018

čtěte v našem BLOGU

Putovní tábor na koloběžkách 2017

....bude doplněno ;o)

První putovní tábor na koloběžkách

Popis nej tábora 2016 (Terezka Štorková - 9 let)

O tomhle táboře se nedá moc nic vykládat. Byl to prostě tábor, který přinesl dětem sílu, odvahu a hlavně chuť něco dělat. Naučily jsme se plno nových věcí. Pokyny před zahájením první etapy tábora

Dozvěděly se například jak se loupe, škrábe a jí mrkev na čas, naučily se jen ve dvou (dětech) rozložit stan tak, aby nám nespadl v noci na hlavu. Prozkoumaly jsme jak se chodí do křoví na velkou. Zjistily jsme (alespoň já), že je dobré zapnout si spacák než bude tma. Plno dětí po tomhle táboře umí líp jezdit na koloběžce a už dokonce víme, jak to dělat, aby se člověk nespálil o hrnec. Zopakovaly jsme si dopravní značky a tak podobně.

Ani o vedoucích se nedá mluvit špatně. Kapitán Jirka měl super nápady, dobrodružný zkratky, věděl vždy co dělat, jak zasáhnout, kam odbočit a uměl poradit i když mě píchla vosa. Spojka Vašek byl dobrej v tom, že měl trpělivost (dokonce i se mnou), uměl řídit doprovodné vozidlo. V hlavě měl rodinu, humor, dopravní řád a hrstkovej guláš. Pomocník Pavel měl dobrou kondici, když jel s námi v rychlé skupině. Uměl nás utěšit a rozesmát, když jsme jeli do prudkého kopce, nebo už byly zmoženi a nemohly jet dál. A pomocnice Jana byla ochOsvěžení u kašny v Hodkovicíchotná mýt nádobí a pomáhat všem, kteří to potřebovaly od doby, kdy se k nám na část tábora připojila.

A spolujezdci? Markét je super kamarádka, ale ve vodě dlouho nevydrží. Eliška jela na koloběžce i přesto, že ji bolela noha. S Vojtou je sranda, ale jak začne pošťuchovat Elišku, máme plno práce odtrhnout je od sebe. Adam má sice dobré nápady, ale atomovku u ohně ještě nevymyslel. David - kecal obecný. Ze začátku se mi ty jeho vtipy a historky moc nezamlouvaly, ale pak už byly dobrý. Jenže když jsem se těšila na další, už neměl co povídat. Maty to zvládl dobře. Byl celkem hodnej a nápady měl taky dobrý. Mladší Terka měla a má dobrou fantazii a na koloběžce se jí taky nevede špatně. Kačka na konci dostala PCH (perníkovou chaloupku) a já osobně bych řekla, že to má hlavně za to, jak spadla do ohně a ještě teď má stroupek. Za 6 koloběžkových etap (dnů) ujel skoro každý z nás 163km. Takže všichni měli dobrou výdrž a tím celý tábor dokazuje, že příště jedu rozhodně znovu!!!

Na příští rok už se těší Terka Štorkovic (Malý kecal).

 

Po týdnu opět v Hodkovicích

 

Další fotografie na facebooku:

odjezd z Hodkovic

průběh tábora - foto Vašek spojka

průběh tábora - foto od Jirky velitele

návrat do Hodkovic