Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


AKCE » Volný čas/sport » Koloběžkářská veselice
Pátá zimní koloběžkářská veselice

 

Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění  přihlášek na Přejezd republiky 2021.

 

Ač nerad, po převálení všech možných variant v hlavě, rozhodl jsem se letošní Koloběžkářskou veselici zrušit. Mohu Vám slíbit, že o to nadupanější bude veselice 2022. 

 
16.2.2021 uveřejníme propozice Přejezdu republiky. Je to den, kdy bude zbývat přesně pět měsíců do startu. Jak jsme loni avizovali, od letošního ročníku omezíme počet startujících na maximálně 100. Systém přihlášení a následné účasti bude podrobně vysvětlen v propozicích.
 
A kola se točí dál.

 

Místo konání: v budově hasičárny Záskalí

 

Kdy: v sobotu 20.2.2021  od 16,30 hod.
 

Promítání - vyprávění - divadlo - hudba - občerstvení

 

 

 

 

 • Koloběžkové putování Afrikou - Marek Jelínek 
Marek (tentokrát i se svou přítelkyní) se vydal na další poznávání světa. Před rokem jsme poslali z Veselice vzkaz, aby se mu vedlo dobře. Dobře se vedlo až do bodu zlomu, kdy jeho cestu po pár měsících poměrně dramaticky ukončil Covid.
 
 
 
 
 • ICE STORM 2020 - závod na ledoběžkách - zimní Bajkal - 205 km (tři etapy)
Honza Vlášek (a třeba i někdo další z účastníků) povypráví a ve fotkách a videích ukáže jaké to bylo na jedinečném mezinárodním závodě letos v únoru (2020).
 
 
 
 
 • Překážky jsou jen v hlavě
Dokumentární film o HANDY CYKLO MARATONu, který letos na koloběžkách absolvoval tým TRISTEP.  Ve štafetovém nonstop závodě, který se jezdí na podporu handicapovaným dětem, ujeli čtyři členové TRISTEPu  2222 km za 111 hodin.
 
 
 
 
 • Divadelní Bob a Pedro opět mezi námi?
Snad se to zas podaří, múza cosi vyplivne na papír a herci budou ochotni a schopni vyplivnuté znovu převést do komediálního kusu.
 
 
 
 
 • Vyhlášení výsledků Seriálu dlouhého koloběhu.
Ocenění nejlepších a předání obvyklých jedinečných cen.
 
 
 
 
 • Uveřejnění kalendáře závodů Seriálu dlouhého koloběhu 2021.
Pokud ovšem nebude potřeba některé datum uveřejnit ještě před Veselicí.
 
 
Hudba
Už posledně se osvědčila reprodukovaná hudba pod taktovkou našeho dýdžeje Capitana.
 
Občerstvení
Tentokrát trochu jinak. Neboť dříve bylo možné koupit si jídlo a pití pouze během přestávek v programu, dělaly se nepříjemné fronty. Proto se letos u okénka bude kupovat pouze pití (zajistíme i kvalitní víno). Jídlo (řízky, guláš, salát, sladké....) je v ceně vstupenky (proto je o 50,- dražší) a bude prostřeno ve dvou vlnách během večera na stolech ve vedlejším sále. Každý si pro něj bude moct zajít, kdy chce.
 

Vstupné: děti (0-10 let) zdarma, (10-18 let) 100 Kč, dospělí 200 kč                    

Vstupné lze zaplatit na účet 2101450878/2010. K platbě uveďte jména, pro která je vstupné placeno. U vchodu pak stačí nahlásit jména. Pokud by nám nakonec vládnoucí vrchnost Veselici nepovolila, peníze samozřejmě pošlu zpět.  Vstupné je možno zaplatit i přímo na místě. Parkování zajištěno. Možnost přespání (karimatku a spacák s sebou) u nás doma - tak jako vždy. Rádi Vás uvítáme. Jsou to pokaždé příjemné dojezdy Veselice. A kdyby Vás bylo mnoho a nevešli byste se (tzn. víc než 15), u sousedů (koloběžkáři - spřízněné duše) je místa habaděj.

 

Akce se uskuteční v Hodkovicích-Záskalí GPS N 50°41.10718', E 15°5.15893' (mapa)

 

Tel. 608 346 903, email: pavel.stork@seznam.cz, www.kolobezkyhodkovice.cz

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Čtvrtá zimní koloběžkářská veselice

 

 

Místo konání:  v budově hasičárny Záskalí

 

Kdy: Po několika přesunech data - v sobotu 4. 1. 2020 od 16.30 hod. 
 

Promítání – vyprávění – překvapení - živá hudba - občerstvení

 

 

 

 • Tisíc mil 2019 slovy všech čtyř úspěšných koloběžkových účastníků
Neformální, jedinečné a zvláštní vyprávění osobních příběhů všech těch, kteří "Míle" 2019 na koloběžce absolvovali - Ríša Štěpánek, Martin Marčáno Brož,  Libor Štěpán, Jindra Prchlík
 

 

 • Grandiózní odhalení Nové trasy Přejezdu republiky pro další tři roky
Kam se hrabe Tour de France......
 
 • Že by opět zavítali Bob a Pedro v divadelním kuse?
Zatím je to velká neznámá, ale držte nám palce.
 

 

 • Martina Josífek Zelinková znovu mezi námi
Říká, že se účastní jen dvou hromadných koloběžkářských akcí - Přejezdu a veselice. Tentokrát bude podepisovat svou čerstvě vydanou knihu o putování do Santiaga de Compostela. 
 

 

 • Představení nového závodu Seriálu dlouhého koloběhu
Tomáš Hájek připravuje zcela nový závod nejenom trasou , ale i typem. Nechme se překvapit.
 
 • Vyhlášení výsledků Seriálu dlouhého koloběhu
 
Živá hudba
Tentokrát nám zahraje Lukáš Marešovský - koloběžkář - mimo jiné úspěšný účastník Přejezdu republiky.
 
Občerstvení v podobě tekuté (pivo….) i tuhé (řízky….) bude zajištěno po celý večer.
 

Vstupné: děti (0-10 let) zdarma, (10-18 let) 50 Kč, dospělí 150 kč                    

Vstupné lze zaplatit na účet 2101450878/2010. K platbě uveďte jména, pro která je vstupné placeno. U vchodu pak stačí nahlásit jména. Do sálu se vejde cca 90 osob. Vstupné lze zaplatit samozřejmě i přímo na místě. Parkování zajištěno. Možnost přespání přímo v sále hasičárny (karimatku a spacák s sebou), Eventuálně v omezeném počtu u nás doma. 

Akce se uskuteční v Hodkovicích-Záskalí GPS N 50°41.10718', E 15°5.15893' (mapa)

Tel. 608 346 903, email: pavel.stork@seznam.cz, www.kolobezkyhodkovice.cz

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Třetí zimní koloběžkářská veselice

 

Místo konání: v budově hasičárny Záskalí

 Kdy:  5.1.2019  od 16,30 hod.

Promítání – vyprávění – překvapení - živá hudba - občerstvení

 
 

Cesta do Santiaga de Compostela - fotky, povídání

Martina Josífek Zelinková absolvovala sama Svatojakubskou cestu na koloběžce do jednoho z nevýznamnějších poutních míst Evropy. 43 dnů, 3467 km a ještě mnohem více pocitů, myšlenek a zážitků. Alespoň některé střípky z cesty nám přijde předat.

 

 foto: Martina Josífek Zelinková

 

 

Marčánova sezóna - fotky, povídání

Před rokem se Marčáno s Pavlou rozhodli další koloběžkovou sezónu nakopnout a všichni se nestačili divit, co dokázali. Marčáno nám například poví, jaké to je vyjet 6x Mount Ventoux v jednom dnu. Absolvovat Přejezd na 2. místě a hned nastoupit do týmu Tristepu a s ním štafetově objet 2222 km.

 

Velké překvapení, které zatím v koloběžkářském světě nebylo k vidění!!

(Alespoň si to myslíme) Dosud však není zcela jisté, že zde k vidění bude.

 

Hřeb večera Marek a Dobroběžka - video, fotky, povídání

Po projetí Jižní Ameriky na koloběžce, vyrazil Marek Jelínek na další cestu do Asie. Dovíme se, co všechno ho potkalo na trase z Indie přes Nepál, Bangladéš, Laos, Vietnam, Thajsko do Singapuru dlouhé 7850 km, kterou projel za 7 měsíců.

 

 foto: Marek Jelínek

 

 

Vyhlášení celkových výsledků Seriálu dlouhého koloběhu

 

Po skončení povídání (cca 21hod) bude hrát živá hudba.

Občerstvení v podobě tekuté (pivo….) i tuhé (řízky….) bude zajištěno po celý večer.

Vstupné: děti (0-10 let) zdarma, (10-18 let) 50 Kč, dospělí 150 kč                    

Vstupné lze zaplatit na účet 2101450878/2010. K platbě uveďte jména, pro která je vstupné placeno. U vchodu pak stačí nahlásit jména. Program je nabitý a do sálu se vejde cca 90 osob. Vstupné lze zaplatit samozřejmě i přímo na místě. Parkování zajištěno. Možnost přespání přímo v sále hasičárny (karimatku a spacák s sebou). V neděli 6.1. se bude možná společně běžkovat – upřesníme.

Akce se uskuteční v Hodkovicích-Záskalí GPS N 50°41.10718', E 15°5.15893' (mapa)

Tel. 608 346 903, email: pavel.stork@seznam.cz, www.kolobezkyhodkovice.cz

 

Koloběžkářská veselice 2018

 

Kdy:  6.1.2018  od 16,30 hod.

Promítání – vyprávění – rozhovory - živá hudba - občerstvení ...

 

Veselice už proběhla, reportáž najdete tady.

Program:

Kick Italy 2017    fotky, videoprojekce, povídání.

Dokázali to!! V květnu absolvovali celé Giro d´Italia na koloběžkách. Jaké to bylo se dovíme přímo od aktérů.

 

Putování Sibiří na koloběžce    fotky, videoprojekce, povídání.

Dalibor Beneš se rozhodl zpestřit si život přejezdem území od oceánu k oceánu na dalekém východě Ruska. Cestu, která má cca 2500 km si rozdělil do 3 etap. 2 má již za sebou. Zažil mimo jiné pád laviny, povodeň, mrazy pod 40 stupňů, setkání s medvědem…

 

Vyhlášení celkových výsledků Seriálu dlouhého koloběhu

Ohlédneme se za závody sezóny 2017. Odměníme ty nejlepší. Popovídáme si o variantách sezóny 2018.

 

Zajímavé rozhovory

Minulý rok se neuskutečnily, tak snad se letos povedou.

 

Možná se objeví i další postava koloběžkářská, která pro nás bude mít nevšední zkušenosti, či zážitky. Ale to necháme zatím jako překvapení.

 

Po skončení povídání (cca 20-21hod) bude hrát živá kapela Hurvajs k poslouchání, tancování i čemukoli jinému.

 

Občerstvení v podobě tekuté (pivo, víno, limonády, voda aj.) i tuhé (slané, sladké, mastné aj.) bude zajištěno po celý večer.

 

Vstupné: děti (0-10 let) zdarma, (10-18 let) 50 Kč, dospělí 150 kč                                                              

Rezervace vstupenek v obchodě Koloběžky Hodkovice, Liberecká 16, Hodkovice n.Moh.

          tel. 608 346 903, email: pavel.stork@seznam.cz

Vstupenku lze samozřejmě zakoupit i přímo na místě.

Akce se uskuteční v Hodkovicích-Záskalí GPS N 50°41.10718', E 15°5.15893'

Parkování zajištěno

Pozvánka na první zimní Koloběžkářskou veselici

Za fotografie děkujeme Ivaně Prchalové:NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ