Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY - 17. - 18. 6.2023

 

17. - 18. 6.2023 (příjezd možný 16.6 a odjezd 19.6)

Pořádá Tomáš Hájek a Famous Fathers Turnov.

 

v rámci závodů Seriálu dlouhého koloběhu

 

 

 

Něco málo o závodě:

Tvůrci závodu se snažili vybrat tratě s minimem rozbitého asfaltu. Ale znáte zdejší silnice...Sobotní část je rovinatější, abychom se před večerním grilováním moc nevysílili.  Nedělní etapa (kopcovitější)  nás zavede nejdříve do Lužických hor a následně přes Hamr zpět do Postřelné, kde dojde k vyhlášení celkového vítěze/vítězky. Na trase je dostatek osvěžovacích míst (bude upřesněno vždy ráno na předzávodní rozpravě).

 

Organizace závodu: 

Sraz účastníků bude možný od 16.6.2023 (po 12:00). Zajištěno přespání pro účastníky u rybníka. Nutná vlastní karimatka, spacák, stan, obytné auto (v případě nemožnosti sehnání povinné výbavy prosím včas informujte organizátora). Připraveno pro Vás bude WC, sprcha a zázemí kuchyňky. Samozřejmě lze dorazit až v sobotu na start, ale budete zbytečně ve stresu a přijdete o páteční opékání buřtů.

 

Organizační tým

 

Sobotní etapa: 

Start sobota 17. 6. : 

  • registrace a rozprava od 9:00.
  • start: náves Postřelná 9:30

cca 106 km se startem i cílem v areálu Postřelná. Po etapě bude k dispozici  sprcha, wc a veškeré zázemí, kde přenocujeme ve stanech. V případě nepřízně počasí je možné nouzově přespat (jako sardinky) v  chatce s topením, cca 30-60 míst pod střechou. Po etapě (předpokládáme cca v 18:00) následuje volný program a tradiční večerní grilování. Večerka je již tradičně stanovena na 22:00. Poté zůstávají již jen ti, kteří se neděle nebojí.

 

 

Nedělní etapa:

Start neděle 18. 6. :

  • registrace a rozprava od 8.30
  • start Postřelná – rybník 9:00
  • vyhlášení výsledků – 17:00Nedělní etapa (kopcovitější) nás zavede nejdříve do Lužických hor, a následně přes  Hamr zpět do Postřelné, kde dojde k vyhlášení celkového vítěze/vítězky. Pro ty, kterým se bude na rybníku líbit je areál k dispozici do pondělí.

 

Oba závody se pojedou po předem označené trase a budou připraveny vždy dvě občerstvovací stanice.

Trasa sobota: bude upřesněno

Trasa neděle: bude upřesněno

 

 

Registrace je otevřena a bude probíhat zasláním emailu na adresu hajek@mostkevzdelani.eu s textem „registrace na Rybníkáře, jméno, příjmení“, obratem Vám přijde potvrzení na email, zda jste se vešli do startovního pole. Nicméně i pokud byste to nestihli ještě jsou zde divoké karty, takže pevně věřím, že konečný limit 50 osob bude dostatečný.

 

Startovné 600,- se po potvrzení rezervace obratem zašle na účet 4017434073/0800.

Po loňské dobré zkušenosti nebudeme řešit kdo kolik čeho sní a vypije. Každý, kdo bude mít pocit, že má něco doplatit, pošle dobrovolný příspěvek na stejný účet po akci. :-)

K platbě připište do poznámky jména. Na email Vám budou průběžně zasílány podrobné číslované informace.

Případné otázky na e-mail hajek@mostkevzdelani.eu, nebo na mobil 602209626 (prosím volat večer po setmění :-).

V ceně startovného je počítáno se sobotní večeří a následným grilováním, včetně točeného piva, stáčeného vína-bílé suché, nedělním jídlem po závodě, samozřejmě ubytováním a servisem na občerstvovacích stanicích :-). 

 

Zabezpečení:

Každý startuje na své riziko, jako kdyby jel sám. Zadání je jednoduché - kdo bude mít v součtu nejlepší čas – vyhrál Rybníkářův pohár.

 

Účast rodinných příslušníků o víkendu v Postřelné:

Je samozřejmě vítaná, místa je na rybníku dost. K dispozici bude sportovní vybavení na různé hry (petangue, pingpong, trampolína, loďka na jezírku, prolézačky a pokud to stihneme i další legrace) a samozřejmě se dá dělat kolem Postřelné fůra výletů, chytat ryby bez povolenky přímo na rybníku atd.. Účast rodinných příslušníků není zpoplatněna, dle počtu budeme řešit individuálně, opět dobrovolným příspěvkem dle spokojenosti. Máme z loňska zkušenost, že u nás ještě nikdo hlady a žízní neumřel. Příjezd do areálu je možný od pátečního poledne a pobýt můžete do pondělí. V areálu budou k dispozici základní alko, nealko nápoje. Všeho bude dostatek, vše doladíme s každým nahlášeným účastníkem, aby nikomu nic nechybělo.

 

Sponzoři:

Rád bych na závěr vyjádřil vděčnost firmám, které nám pomáhají s organizací. V čele s Mibem a Kickbikem. O pitný režim stejně jako loni bude pečovat generální partner závodu Pivovar Rohozec. V neposlední řadě díky Nadačnímu fondu Most ke vzdělání za významnou finanční podporu.

Moc děkujeme, vážíme si toho, bez Vás by to nešlo!!!!

 

Za přípravný výbor FFT se na Vás moc těším.

Tomáš Hájek, st.

@rohozec@mibo@kickbike@yedoo

 

 

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz