Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Orlická stezka
  4. Orlická stezka 1.10.
08.10.2022
Orlická stezka

Orlická stezka 1.10.

Proto se jezdí tyhle kruťárny, aby tělo v extrémní zátěži vypnulo hlavu, která pak přestane vnímat neduhy světa. A proto se jezdí, aby se nestálo. Protože kdo stojí, již stojí opodál. A jezdí se i proto, aby se dojelo. A když se dojede, pak se to teprv rozjede. Je skvělé, jak si rozumí lidé z různých částí republiky, různého věku, pohlaví, oborů, vyznání i s rozličnými životními zkušenostmi a životním příběhem. Opečovávejme si to a hýčkejme. Prý je to vzácné. 

 

 
Bylo to skvělé. Velký dík patří Martinovi Mihulkovi a TJ Sokol Kunvald za perfektní zázemí, občerstvení, ceny i polívku. Trať, naplánovaná Adamem Balcarem, krásně se vinoucí Orlickými horami, byla téměř bez aut a skutečně výživná. Vše co k Seriálu dlouhého koloběhu patří, zde bylo. 
 
 
 
  A výkony? Nad některými člověk jen žasne a kroutí hlavou; viď Leoši... Jiné jsou na pokraji umrznutí, že Petře..., anebo rozmočení, Tomáši st.....Všichni si však užili své, jak je popsáno výše. Ještě bych vyzdvihl jedinou ženu ve výsledkové listině, Báru, která svedla nelítostný souboj s horským podnebím. Déšť sice neporazila - dorazil o čtvrt hodiny dříve, než ona - ale rozhodně mu to nedala zadarmo.
 
 
 
Tak skončila sezóna sedmého ročníku Seriálu dlouhého koloběhu. Uvidíme se na Veselici buď 7.1., nebo 14.1. 2023, kde vyhlásíme konečné výsledky SDK, slavnostně odhalíme novou trasu Přejezdu republiky, určitě si poslechneme nějaké zajímavé příběhy s koloběžkou a snad se i divadlo dostaví.  
 
Mějme se pokud možno co nejlépe v této zvláštní době.
 
Pavel Štork
 
Výsledky:
 
 
 
 
Videa z vyhlášení:
 
 
 
 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli