Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Koloběžkářská veselice
  4. Šestá koloběžkářská veselice 7. 1. 2023

Šestá koloběžkářská veselice 7. 1. 2023

 
Čas vánoční a silvestrovský byl pro část koloběžkářské rodiny opět natažen časem veselice. Pohoda a příjemná atmosféra vždy dokáže poněkud oddálit dny nesváteční. 
 
 
 
 
 
 
Předali jsme designově pozměněné ceny vítězům loňského ročníku SDK. Kompletní výsledky k prohlédnutí ZDE, v uveřejněném kalendáři Seriálu dlouhého koloběhu pro rok 2023.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Veronika Jiříčková, která k nám přijela z Brna proložila své vyprávění o cestě po Irsku nádherným zpěvem irských písní. Doprovázela se při tom na ukulele a bylo to opravdu působivé.
 
 
 
 
 
 
 
 
Divadelní Bob a Pedro se sice ukázali, ale tentokrát jen na skok.
 
Odhalení nové trasy Přejezdu provázela soutěž, kterou si může zahrát každý - viz níže (ovšem už bez možnosti výhry). Na veselici ji vyhrál Tomáš Brýna, jehož odhad startovního, průjezdního a cílového místa byl nejbližší skutečnosti.
 
A pak jsme se začali těšit na novou koloběžkářskou sezónu, která vlastně v tomto zvláštním zimním počasí už začala. Těšte se taky...
 
Pavel Štork
 
 
Kvíz nové trasy:
 
Po kliknutí na odkaz Mapy, se objeví trasa, ovšem v nejhorším měřítku. Jedním pootočením kolečka na myši se mapa přiblíží vždy o jeden stupeň zvětšení. Účastníci, kteří hádají, mají jen jeden pokus k zapsání startu, průjezdního bodu a cíle tak, aby odhadli co nejbližší města, nebo vesnice, těmto bodům. Je třeba uhodnout všechny tři. 
 
Přiblížení je maximálně sedm. Osmé přiblížení by už znamenalo, že se celá trasa nevejde na monitor (na velký možná ano). Na veselici se po sedmém přiblížení soutěž ukončila. Jeden jediný pokus pro své tipy si každý mohl zvolit v různém měřítku rozlišení, ovšem ten, kdo body uhádl v horším rozlišení, vyhrál. Na veselici se to výherci povedlo, tuším, na šesté přiblížení (ale možná to bylo až na poslední - sedmé).
 
Důležité pravidlo - nejbližší město startu musí mít maximálně 34 000 obyvatel, průjezdnímu bodu 9 000 obyvatel a cílovému bodu  23 000 obyvatel. A tato města nesmí být vzdálena více než 30 km od přesných bodů (startu, průjezdu, cíle).
 
                                                                                    Mapa
 
 
Fotky na našem Rajčeti od Asolky a Mirka Knitla
 
 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli