Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 111 Moravským krasem
  4. 111 Moravským krasem

111 Moravským krasem

 

 

   V sobotu 2.10. jsme se sešli v Adamově na startu posledního letošního závodu Seriálu dlouhého koloběhu a to v celkovém počtu 25, včetně 2 jezdců na jednokolkách.

  Účastníci měli před sebou 3 okruhy v délce 37 kilometrů, které je celkem šestkrát zavedly do příjemného stoupání do obce Babice. V Babicích je pak čekalo původně neplánované občerstvení, které po vystoupání opravdu bodlo. Celý závod nakonec dokončilo 15 jezdců a 2 jezdkyně. Všem tímto gratuluji!

  Od samého počátku bylo jasné, že se zde utkají hlavní jména letošního SDK. V mužské kategorii se měli utkat Vašek Obrtlík s Michalem Veselským o vítězství nejen tohoto závodu, ale celého SDK. Vaškovi se však hned v první části povedl únik a doprovázen Honzou Ondruškou a Bolkem Žemlíkem získal náskok, který se Michalovi již nepovedlo stáhnout. Do druhého kola sice vjížděl se ztrátou pouhých 4 minut na 4. místě, ale kvůli defektu ztratil drahocenný čas a vedoucí borce dojel až v cíli se ztrátou 37 minut a umístil se na 6. pozici.

  Mezi ženami bylo ještě při vjezdu do 3. kola nerozhodnuto. Radka Bukovská se držela Veroniky Pytelové a na rovinách jely společně. Radka však byla rychlejší do kopců (říkala Veronika) a Verča pak zase z kopců (říkala Radka). Jelikož měl závod celkové převýšení přes 1500 metrů, rozhodlo se až ke konci. Radka udolala Veroniku o celých 8 minut a dojela si tak pro první místo v závodě.

  Kromě celkem 3 defektů se v celém závodě nestala žádná mimořádná situace, pád či nehoda. Všichni jezdci dorazili do cíle v pořádku a většinou s úsměvem na rtech.

                                                                                                             

 

 

 

Výsledky

 

 

 

 

vítězky (foto Petr Mejsnar)

 

 

vítězové (foto Petr Mejsnar)

 

 

Za BKG bych tímto chtěl poděkovat všem jezdcům. Především však přespolním, kteří si k nám dojeli ať už zazávodit nebo trasu jen prohlédnout, nadýchat se čerstvého vzduchu a podpořit ostatní.

                                                                                         

                                                                                                              Za organizátory  Radek Odložilík 

 

 

Sezóna je fuč, ať žije sezóna příští. Avšak mezitím se uskuteční Zimní koloběžkářská veselice. Proběhne na tradičním místě (Hodkovice - Záskalí), v tradičním termínu (sobota 8.1.). Všimněte si, že píši "se uskuteční" a "proběhne"!                                                                                         

                                                                                                                                                  Pavel Štork

 

Propozice, další fotografie závodu zde

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli