Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


06. 10. 2021 | 111 Moravským krasem

111 Moravským krasem

 

 

   V sobotu 2.10. jsme se sešli v Adamově na startu posledního letošního závodu Seriálu dlouhého koloběhu a to v celkovém počtu 25, včetně 2 jezdců na jednokolkách.

  Účastníci měli před sebou 3 okruhy v délce 37 kilometrů, které je celkem šestkrát zavedly do příjemného stoupání do obce Babice. V Babicích je pak čekalo původně neplánované občerstvení, které po vystoupání opravdu bodlo. Celý závod nakonec dokončilo 15 jezdců a 2 jezdkyně. Všem tímto gratuluji!

  Od samého počátku bylo jasné, že se zde utkají hlavní jména letošního SDK. V mužské kategorii se měli utkat Vašek Obrtlík s Michalem Veselským o vítězství nejen tohoto závodu, ale celého SDK. Vaškovi se však hned v první části povedl únik a doprovázen Honzou Ondruškou a Bolkem Žemlíkem získal náskok, který se Michalovi již nepovedlo stáhnout. Do druhého kola sice vjížděl se ztrátou pouhých 4 minut na 4. místě, ale kvůli defektu ztratil drahocenný čas a vedoucí borce dojel až v cíli se ztrátou 37 minut a umístil se na 6. pozici.

  Mezi ženami bylo ještě při vjezdu do 3. kola nerozhodnuto. Radka Bukovská se držela Veroniky Pytelové a na rovinách jely společně. Radka však byla rychlejší do kopců (říkala Veronika) a Verča pak zase z kopců (říkala Radka). Jelikož měl závod celkové převýšení přes 1500 metrů, rozhodlo se až ke konci. Radka udolala Veroniku o celých 8 minut a dojela si tak pro první místo v závodě.

  Kromě celkem 3 defektů se v celém závodě nestala žádná mimořádná situace, pád či nehoda. Všichni jezdci dorazili do cíle v pořádku a většinou s úsměvem na rtech.

                                                                                                             

 

 

 

Výsledky

 

 

 

 

vítězky (foto Petr Mejsnar)

 

 

vítězové (foto Petr Mejsnar)

 

 

Za BKG bych tímto chtěl poděkovat všem jezdcům. Především však přespolním, kteří si k nám dojeli ať už zazávodit nebo trasu jen prohlédnout, nadýchat se čerstvého vzduchu a podpořit ostatní.

                                                                                         

                                                                                                              Za organizátory  Radek Odložilík 

 

 

Sezóna je fuč, ať žije sezóna příští. Avšak mezitím se uskuteční Zimní koloběžkářská veselice. Proběhne na tradičním místě (Hodkovice - Záskalí), v tradičním termínu (sobota 8.1.). Všimněte si, že píši "se uskuteční" a "proběhne"!                                                                                         

                                                                                                                                                  Pavel Štork

 

Propozice, další fotografie závodu zde