Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Změna otvírací doby  Vážení zákazníci a příznivci, bylo nám ctí, potkávat se s Vámi v roce 2018.  23.12. - 3.2. máme... arr3Třetí zimní koloběžkářská veselice  Třetí Zimní koloběžkářská veselice je za dveřmi. Tradičně první sobotu v novém roce zveme všechny... arr3Sleva koloběžek u příležitosti 20. výročí výroby koloběžek Kostka.  Sleva koloběžek u příležitosti 20. výročí výroby koloběžek Kostka. Po dobu akce budou koloběžky... arr3Bazarové koloběžky  V bazaru Vám nabízíme dva osvědčené modely koloběžek Kostka - Tour a Twenty. Koloběžky jsou po... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2018    Přinášíme Vám výsledky posledního závodu Seriálu dlouhého koloběhu 2018.... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Propozice na závod Z Ráje do pekla 8.9. a průběžné pořadí SDK  Zveme vás na další závod Seriálu dlouhého koloběhu a přinášíme průběžné výsledky.  ... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3Výsledky závodu o Znojemskou okurku  Na blogu jsou k nahlédnutí výsledky a shrnutí Miloše Dvořáka (pořadatele).   ... arr3O Znojemskou okurku 2018Další kolo seriálu koloběžkových dlouhých závodů pod názvem „O Znojemskou okurku“ proběhne v sobotu... arr3Půjčovna koloběžek Hamr na Jezeře  Opět jsme pro Vás otevřeli prázdninovou půjčovnu v Hamru na Jezeře.     Ceník a otevírací... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Kalendář Seriálu dlouhého koloběhu 2018 a konečné pořadí 2017  Připravili jsme pro Vás nový kalendář Seriálu dlouhého koloběhu a výsledky toho loňského.... arr3Reportáž z druhé koloběžkářské veseliceKdo přijel a co se dělo se dočtete zde.... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 12 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní distributor koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


14. 04. 2017 | Dámské jízdy

Dámská jízda - Sedmihorky

Dámská jízda na koloběžkách se v neděli 9.4 vypravila na okruh do Sedmihorek. Některé využili přiblížení z Hodkovic společným autem, některé dojely svým autem přímo do místa srazu, do lázní Sedmihorky.

Po zaparkování na příjezdové cestě k lázním (parkoviště i cesta byla ten den návštěvníky zdejších krás plně využita) jsme se již na na koloběžkách kousek po cestě vrátily a směřovaly kolem Smíchousova rybníčku k zámku Valdštejn. Stoupání jednoho zadýchá ...

 

Stoupání k zámku Valdštejn

Usmívat, fotíme...

Valdštějn

 

Před zámkem prý bývá v sezóně velice zalidněno, i v neděli tu bylo dost živo. Protože zatím nepotřebujeme doplnit do lahví vodu, tak od zámku pokračujeme po vyhlídkové stezce směr Hrubá Skála.  Vyhlídky na skalní město jsou moc pěkné....

 

Odpočinek na vyhlídce

 

Po příjezdu k silnici vedoucí od Hrubé Skály odbočujeme vpravo a sjíždíme silnicí až do Vyskeře. V restauraci pojíme polévku, doplníme zásoby vody a už se to frčí dál až k Pekařově bráně. A tomu se nedá odolat, aby se s ní člověk nevyfotil ;o)

 

Pekařova brána

 

Dále pádíme krásným údolím okolo Věžického rybníku, vyzvedáváme Pavlu, která vynechala občerstvení ve Vyskeři a využila čas k pracovní návštěvě chaloupky u Věžáku. Před rybníkem Vidlákem odhadujeme, jestli se stihneme vrátit na parkoviště u lázní do 19 hod....totiž na koloběžkách jen nejezdíme, ale také povídáme a to se pak trasa jak se patří protáhne... ;o) Přeci jen zkusíme plánovanou trasu a né zkrácenou: takže nás čeká stoupání do Troskovic. Odměnou nám je další parádní pohled na Trosky.

 

Trosky nám mávají

Další pohled na Trosky

 

Počasí nám opravdu přeje. A nejsme zdaleka samy, kdo využívá nádhernou neděli k jízdám. Potkaly jsme hodně pěších turistů, rodin na výletech, cyklistů a po stoupání do Troskovic má  několik koloběžkářek dokonce tolik sil, že započal závod s cyklistou.... on ale taktně nevyužil přehazovačku ;o)

 

Před Troskovicemi

 

Návštěvu Trosek necháme na jindy, tentokrát jen podjíždíme tento dominantní symbol Českého Ráje a míříme do Borku. Vyhneme se hlavní silnici odbočením vlevo mezi pole a dál pokračujeme až do Doubravic a lázní Sedmihorky. Na parkovišti hlásá tachometr 28km a 18:30.

Pěkná trasa pro výletní odpolední tempo. Na příští neděli 16.4. domluvena trasa Turnov, Malá Skála, a dále... připravuje koloběžkářka Marcela. Přidejte se ;o)

 

Mapa výletu v Sedmihorkách

Pro operativní informovanost Vám nabízíme zařazení do skupiny koloběžkářek na WhatsAppu(v případě zájmu dejte vědět - 608346905, rády Vás zařadíme též).