Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Krajem zapadlých vlastenců, aneb z Ráje do pekla a zpět 2019  Krajem zapadlých vlastenců, aneb z Ráje do pekla a zpět 2019   Jirka Boháč pro nás připravil... arr3Výsledky O znojemskou okurku 2019  Výsledky 3. ročníku závodu O znojemskou okurku najdete zde.    ... arr3O znojemskou okurku 2019  Přinášíme vám propozice dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu O znojemskou okurku.       ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2019  Výsledky Prejezdu jsou zpracovány a vyhodnoceny a vidět je můžete zde.   ... arr3Pár slov před Přejezdem  Slova organizátora Pavla Štorka, která pro vás napsal před svou další bezesnou nocí...... arr3Kompletní propozice pro Přejezd republiky 2019  Propozice Přejezdu republiky 2019 jsou na světě. Najdete je tady.   ... arr3Výsledky - Okolo chalupy o poslední palačinku 2019  Přinášíme vám výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - Okolo chalupy o poslední... arr3První letošní jízda s Jardou Jislem  Krátkou reportáž z první letošní vyjížďky s Jardou Jislem si můžete prohlédnout zde.   ... arr312 hodinovka pohledem Milana Jelínka  Zde si můžete přečíst, jak viděl 12 hodinovku dlouholetý účastník koloběžkových (i jiných) závodů... arr3Hodkovické koloběžení 2019 - 7. ročník  Přinášíme vám výsledky a fotky ze sedmého Hodkovického koloběžení, které se konalo  18.... arr3Jízdy s Jardou Jislem pro rok 2019    Pro tuto sezónu jsme pro vás opět připravili populární vyjížďky s Jardou Jislem, využívajícího... arr3Jízda pro začátečníky 2. 5. 2019. ZDARMA    Letošní jarní jízda pro začátečníky proběhne ve čtvrtek 2.5. od 18 hodin. Konec... arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


14. 04. 2017 | Dámské jízdy

Dámská jízda - Sedmihorky

Dámská jízda na koloběžkách se v neděli 9.4 vypravila na okruh do Sedmihorek. Některé využili přiblížení z Hodkovic společným autem, některé dojely svým autem přímo do místa srazu, do lázní Sedmihorky.

Po zaparkování na příjezdové cestě k lázním (parkoviště i cesta byla ten den návštěvníky zdejších krás plně využita) jsme se již na na koloběžkách kousek po cestě vrátily a směřovaly kolem Smíchousova rybníčku k zámku Valdštejn. Stoupání jednoho zadýchá ...

 

Stoupání k zámku Valdštejn

Usmívat, fotíme...

Valdštějn

 

Před zámkem prý bývá v sezóně velice zalidněno, i v neděli tu bylo dost živo. Protože zatím nepotřebujeme doplnit do lahví vodu, tak od zámku pokračujeme po vyhlídkové stezce směr Hrubá Skála.  Vyhlídky na skalní město jsou moc pěkné....

 

Odpočinek na vyhlídce

 

Po příjezdu k silnici vedoucí od Hrubé Skály odbočujeme vpravo a sjíždíme silnicí až do Vyskeře. V restauraci pojíme polévku, doplníme zásoby vody a už se to frčí dál až k Pekařově bráně. A tomu se nedá odolat, aby se s ní člověk nevyfotil ;o)

 

Pekařova brána

 

Dále pádíme krásným údolím okolo Věžického rybníku, vyzvedáváme Pavlu, která vynechala občerstvení ve Vyskeři a využila čas k pracovní návštěvě chaloupky u Věžáku. Před rybníkem Vidlákem odhadujeme, jestli se stihneme vrátit na parkoviště u lázní do 19 hod....totiž na koloběžkách jen nejezdíme, ale také povídáme a to se pak trasa jak se patří protáhne... ;o) Přeci jen zkusíme plánovanou trasu a né zkrácenou: takže nás čeká stoupání do Troskovic. Odměnou nám je další parádní pohled na Trosky.

 

Trosky nám mávají

Další pohled na Trosky

 

Počasí nám opravdu přeje. A nejsme zdaleka samy, kdo využívá nádhernou neděli k jízdám. Potkaly jsme hodně pěších turistů, rodin na výletech, cyklistů a po stoupání do Troskovic má  několik koloběžkářek dokonce tolik sil, že započal závod s cyklistou.... on ale taktně nevyužil přehazovačku ;o)

 

Před Troskovicemi

 

Návštěvu Trosek necháme na jindy, tentokrát jen podjíždíme tento dominantní symbol Českého Ráje a míříme do Borku. Vyhneme se hlavní silnici odbočením vlevo mezi pole a dál pokračujeme až do Doubravic a lázní Sedmihorky. Na parkovišti hlásá tachometr 28km a 18:30.

Pěkná trasa pro výletní odpolední tempo. Na příští neděli 16.4. domluvena trasa Turnov, Malá Skála, a dále... připravuje koloběžkářka Marcela. Přidejte se ;o)

 

Mapa výletu v Sedmihorkách

Pro operativní informovanost Vám nabízíme zařazení do skupiny koloběžkářek na WhatsAppu(v případě zájmu dejte vědět - 608346905, rády Vás zařadíme též).