Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


14. 04. 2017

Dámská jízda - Sedmihorky

Dámská jízda na koloběžkách se v neděli 9.4 vypravila na okruh do Sedmihorek. Některé využili přiblížení z Hodkovic společným autem, některé dojely svým autem přímo do místa srazu, do lázní Sedmihorky.

Po zaparkování na příjezdové cestě k lázním (parkoviště i cesta byla ten den návštěvníky zdejších krás plně využita) jsme se již na na koloběžkách kousek po cestě vrátily a směřovaly kolem Smíchousova rybníčku k zámku Valdštejn. Stoupání jednoho zadýchá ...

 

Stoupání k zámku Valdštejn

Usmívat, fotíme...

Valdštějn

 

Před zámkem prý bývá v sezóně velice zalidněno, i v neděli tu bylo dost živo. Protože zatím nepotřebujeme doplnit do lahví vodu, tak od zámku pokračujeme po vyhlídkové stezce směr Hrubá Skála.  Vyhlídky na skalní město jsou moc pěkné....

 

Odpočinek na vyhlídce

 

Po příjezdu k silnici vedoucí od Hrubé Skály odbočujeme vpravo a sjíždíme silnicí až do Vyskeře. V restauraci pojíme polévku, doplníme zásoby vody a už se to frčí dál až k Pekařově bráně. A tomu se nedá odolat, aby se s ní člověk nevyfotil ;o)

 

Pekařova brána

 

Dále pádíme krásným údolím okolo Věžického rybníku, vyzvedáváme Pavlu, která vynechala občerstvení ve Vyskeři a využila čas k pracovní návštěvě chaloupky u Věžáku. Před rybníkem Vidlákem odhadujeme, jestli se stihneme vrátit na parkoviště u lázní do 19 hod....totiž na koloběžkách jen nejezdíme, ale také povídáme a to se pak trasa jak se patří protáhne... ;o) Přeci jen zkusíme plánovanou trasu a né zkrácenou: takže nás čeká stoupání do Troskovic. Odměnou nám je další parádní pohled na Trosky.

 

Trosky nám mávají

Další pohled na Trosky

 

Počasí nám opravdu přeje. A nejsme zdaleka samy, kdo využívá nádhernou neděli k jízdám. Potkaly jsme hodně pěších turistů, rodin na výletech, cyklistů a po stoupání do Troskovic má  několik koloběžkářek dokonce tolik sil, že započal závod s cyklistou.... on ale taktně nevyužil přehazovačku ;o)

 

Před Troskovicemi

 

Návštěvu Trosek necháme na jindy, tentokrát jen podjíždíme tento dominantní symbol Českého Ráje a míříme do Borku. Vyhneme se hlavní silnici odbočením vlevo mezi pole a dál pokračujeme až do Doubravic a lázní Sedmihorky. Na parkovišti hlásá tachometr 28km a 18:30.

Pěkná trasa pro výletní odpolední tempo. Na příští neděli 16.4. domluvena trasa Turnov, Malá Skála, a dále... připravuje koloběžkářka Marcela. Přidejte se ;o)

 

Mapa výletu v Sedmihorkách

Pro operativní informovanost Vám nabízíme zařazení do skupiny koloběžkářek na WhatsAppu(v případě zájmu dejte vědět - 608346905, rády Vás zařadíme též).