- Štítky blogu
- dámské jízdy na koloběžce
- pro ženy
- Seriál dlouhého koloběhu
- závody
- děti
- dospělí
- Přejezd republiky
- koloběžky
- Hamr na Jezeře
- Mimoň
- Hodkovice
- do vrchu
- sprint
- kapela
- půjčovna
- Okolo chalupy
- Na koloběžce stovku
- tábor
- putovní
- duben
- jízdy pro začátečníky
- seriál dlouhého koloběhu
- přejezd republiky
- hodkovické koloběžení
- okolo chalupy o máminy buchty
- trhni si šumavu
- o znojemskou okurku
- okolo kalicha
- pohár posázaví
- Sedmihorky
- Ralsko
- Stráž pod Ralskem
- Hodkovické koloběžení
- dvanáctihodinovka
- okruhy
- Besip
- keramika
- Liberec
- Géčko
- Trojzemí
- Německo
- Kost
- Mnichovo Hradiště
- Stovka
- Závod
- 100km
- O koláče paní Ježkové
- Osečná
- Broumov
Dámské jízdy 2017 zahájeny
Dámské víkendové jízdy na koloběžce byly zahájeny.
Na začátek sezóny k rozpohybování těla byl v plánu krátký zahřívací okruh z Hodkovic přes Kohoutovice, Dehtáry, Třtí a Sedlejovice o délce 15km.

Pravděpodobně vzhledem k tomu, že se v neděli nenaplnila deštivá předpověď počasí, jelo se pěkně a my byly dosti rychle v Kohoutovicích i v Dehtárech, rozhodly jsme se neodbočit vlevo směr Třtí, ale užít si nádherné údolí Mohelky a vydat se vpravo směr Trávníček, dále do Libíče, kousek po hlavní do Pohody, prvně letos zdolat stoupání na Kobyly a zamířit zpět přes Sedlíčťku, Sychrov, Sedlejovice, a do restaurace v Hodkovicích na dobroty.
Tak se nějak stane, že když je pěkné počasí, dobrá nálada a prima koloběžkářky, tak to jede skoro samo a z předem plánovaných 15km je najednou 30km ;o)
Další víkendová jízda bude v neděli 9.4. odpoledne (tentokrát okruh Sedmihorky, Vyskeř, Trosky cca
30km), mezijízdy možné: středa 15hod a pátek 9hod. Přesné info bude uváděno ZDE, nebo lze pro rychlejší informovanost dámských vyjížděk můžete být zařazeny do skupiny koloběžkářek na WhatsAppu. Dejte vědět: 608346905 ;o)











