Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


28. 04. 2017

Dubnová předpověď počasí, aneb vyjet či nevyjet na koloběžce

Domlouvání dubnových jízd na koloběžce je letos skutečně nelehké. Oficiální předpovědi počasí se mění ze dne na den a ještě rychleji se mění aktuální počasí kolem Liberce. Jenže člověk, jezdící trošku na koloběžce, více dní už bez toho stupátka mezi dvěma kolečky není schopen vydržet. Tak hledá alespoň malinkou naději, že nebude pršet či sněžit a že si projížďku přeci jen užije.

Není se pak čemu divit, že pár hodin před plánovanou akcí se telefon, odložený na poličce kvůli vaření nedělního oběda, opakovaně dožaduje pozornosti. Tak například minulou neděli, kdy byla naplánována vyjížďka z Turnova a rozhodnout zda vyjet, či nevyjet  … "babo, raď ":

 

10:16 Železný Brod - padá krupice, fouká

10:17 Liberec - neprší, nesněží

10:17 Norsko, Sjusjoen - svítí sluníčko, fouká, -3st.(jedna koloběžkářka si odskočila ukončit běžkařskou sezónu)

Počasí v Norsku 23.dubna 2017

 

10:31 Turnov - prší, fouká, padají malé kroupy

Aktuální situace v Turnově

 

10:42 Železný Brod - nic nepadá, silnice oschly, +6st.

        Oficiální předpověď Norů pro Turnov v 15hod prý 0,6 srážek +6st

10:58 Norové "lžou"...i tady v Norsku. Jeďte a pošlete foto.

11:10 Hodkovice slunečno! Pojedem

11:33 Turnov - další krupobití

11:58 Žďárek nad Hodkovicema - sluníčko

11:59 Turnov - slunečno také

12:01 Liberec - déšt, sněží

12:54 Železný Brod - sněží

V Brodě sněží

 

12:55 Kokonín - bílo

Bílo i v Kokoníně

 

12:57 Žďárek to nevzdává - azuro

na Žďárku krásně

 

12:58 Liberec - také už svítí

v Liberci také sluníčko

 

13:45 Turnov - vánice

Turnov vánice

 

14:52 Norsko krásně 

v Norsku lépe než v Čechách

 

Ale čtyři z nás jsme to riskly a jízda se přeci jen povedla. Pár kapek nás sice potkalo, ale schovaly jsme se zrovna v restauraci.

17:06 Klokočí - slunečno ;o)

na cestě kolem Klokočí

 

V okolí opět sněžilo:

V Kokoníně zase sněžilo

 

Někdy se zkrátka povede, že jedete ve sluncem provázené skulince v mracích a už ve vedlejší vesnici se "žení všichni čerti".

No není to exkluzivní přehled o počasí?

 

 Zdraví 

Jezdkyně na koloběžkách

Jsme na WhatsAppu

Přidejte se, smíchu není nikdy dost a jízdy bývají veselé ;o)