Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Pozvánka na 4. zimní veselici  Zveme vás na čtvrtou zimní veselici s bohatým programem. Více info zde. ... arr3Českým středohořím 26. 9. 2019 - Výsledky  Máme pro vás výsledky závodu Českým středohořím, posledního závodu Seriálu dlouhého... arr3Českým středohořím 26. 9. 2019  Zveme vás na poslední letošní závod Seriálu dlouhého koloběhu. ... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců 2019  Přinášíme vám výsledky předposledního závodu Seriálu dlouhého koloběhu. ... arr3Krajem zapadlých vlastenců, aneb z Ráje do pekla a zpět 2019  Krajem zapadlých vlastenců, aneb z Ráje do pekla a zpět 2019   Jirka Boháč pro nás připravil... arr3Výsledky O znojemskou okurku 2019  Výsledky 3. ročníku závodu O znojemskou okurku najdete zde.    ... arr3O znojemskou okurku 2019  Přinášíme vám propozice dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu O znojemskou okurku.       ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2019  Výsledky Prejezdu jsou zpracovány a vyhodnoceny a vidět je můžete zde.   ... arr3Pár slov před Přejezdem  Slova organizátora Pavla Štorka, která pro vás napsal před svou další bezesnou nocí...... arr3Kompletní propozice pro Přejezd republiky 2019  Propozice Přejezdu republiky 2019 jsou na světě. Najdete je tady.   ... arr3Výsledky - Okolo chalupy o poslední palačinku 2019  Přinášíme vám výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - Okolo chalupy o poslední... arr3První letošní jízda s Jardou Jislem  Krátkou reportáž z první letošní vyjížďky s Jardou Jislem si můžete prohlédnout zde.   ... arr312 hodinovka pohledem Milana Jelínka  Zde si můžete přečíst, jak viděl 12 hodinovku dlouholetý účastník koloběžkových (i jiných) závodů... arr3Hodkovické koloběžení 2019 - 7. ročník  Přinášíme vám výsledky a fotky ze sedmého Hodkovického koloběžení, které se konalo  18.... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


28. 04. 2017 | Dámské jízdy

Dubnová předpověď počasí, aneb vyjet či nevyjet na koloběžce

Domlouvání dubnových jízd na koloběžce je letos skutečně nelehké. Oficiální předpovědi počasí se mění ze dne na den a ještě rychleji se mění aktuální počasí kolem Liberce. Jenže člověk, jezdící trošku na koloběžce, více dní už bez toho stupátka mezi dvěma kolečky není schopen vydržet. Tak hledá alespoň malinkou naději, že nebude pršet či sněžit a že si projížďku přeci jen užije.

Není se pak čemu divit, že pár hodin před plánovanou akcí se telefon, odložený na poličce kvůli vaření nedělního oběda, opakovaně dožaduje pozornosti. Tak například minulou neděli, kdy byla naplánována vyjížďka z Turnova a rozhodnout zda vyjet, či nevyjet  … "babo, raď ":

 

10:16 Železný Brod - padá krupice, fouká

10:17 Liberec - neprší, nesněží

10:17 Norsko, Sjusjoen - svítí sluníčko, fouká, -3st.(jedna koloběžkářka si odskočila ukončit běžkařskou sezónu)

Počasí v Norsku 23.dubna 2017

 

10:31 Turnov - prší, fouká, padají malé kroupy

Aktuální situace v Turnově

 

10:42 Železný Brod - nic nepadá, silnice oschly, +6st.

        Oficiální předpověď Norů pro Turnov v 15hod prý 0,6 srážek +6st

10:58 Norové "lžou"...i tady v Norsku. Jeďte a pošlete foto.

11:10 Hodkovice slunečno! Pojedem

11:33 Turnov - další krupobití

11:58 Žďárek nad Hodkovicema - sluníčko

11:59 Turnov - slunečno také

12:01 Liberec - déšt, sněží

12:54 Železný Brod - sněží

V Brodě sněží

 

12:55 Kokonín - bílo

Bílo i v Kokoníně

 

12:57 Žďárek to nevzdává - azuro

na Žďárku krásně

 

12:58 Liberec - také už svítí

v Liberci také sluníčko

 

13:45 Turnov - vánice

Turnov vánice

 

14:52 Norsko krásně 

v Norsku lépe než v Čechách

 

Ale čtyři z nás jsme to riskly a jízda se přeci jen povedla. Pár kapek nás sice potkalo, ale schovaly jsme se zrovna v restauraci.

17:06 Klokočí - slunečno ;o)

na cestě kolem Klokočí

 

V okolí opět sněžilo:

V Kokoníně zase sněžilo

 

Někdy se zkrátka povede, že jedete ve sluncem provázené skulince v mracích a už ve vedlejší vesnici se "žení všichni čerti".

No není to exkluzivní přehled o počasí?

 

 Zdraví 

Jezdkyně na koloběžkách

Jsme na WhatsAppu

Přidejte se, smíchu není nikdy dost a jízdy bývají veselé ;o)