Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


15. 05. 2017

Dupeme pro sebe i pro děti

Na neděli 14.5. byla v plánu Dámská jízda z Hamru na Jezeře. V danou hodinu srazu ve 14 hod na parkovišti to ale na jízdu nevypadalo. Obloha zčernala a začalo bouřit. Prvních pár dupnutí a než se spustil déšť zakotvily jsme v nejbližší restauraci. Venku mokro, v restauraci veselo a chutně a čas utíkal...horké maliny, polívka, pití, promýšlení dalších možných výletů a hodinka a půl je pryč. Pršet  přestalo, jen mokrá silnice zůstala a tak vyrážíme.

Sochorův pomník

 

První krátká zastávka u Sochorova pomníku. Od loňské prázdninové jízdy se místo změnilo - byly doplněny informační tabule. Dále dupeme za veselých hovorů o všem možném koloběžkovém, rodinném, stravovacím atd... kolem Lanova kopce, Čertovy stěny na křižovatku, kde je další krátká přestávka na vlastní občerstvení:

Občerstvení z vlastních zásob

 

První třetina z plánovaného okruhu je o něco náročnější, krajina je krásná, ale vlní se potvůrka. To se jeden zadýchá, když se do cesty postaví kopec zrovna, když jsem uprostřed vyprávění a chci ho dokončit. Některé kopce jde některá z nás pěšky, jiná čeká solidárně na ostatní nahoře. Nálada skvělá. Neprší, obloha jak malovaná.

 Jízdy do kopce

Krajina nádherná

Ani kapka pop cestě

 

Z Ralska se vydáváme kousek po hlavní silnici, provoz není velký, silnice široká, takže těch pár řidičů, co potkáme nás pohodlně předjíždějí. Po chvilce odbočíme opět mezi lesy a užíváme si asfaltové cesty bez aut krásnou přírodou. Hovor se stáčí i k projektu Kick Italy 2017 a jeho náročnosti a Kick Krokodile. A tak, i když jsme dnes vyrazily o hodinu a půl později a čas běží, dupeme dál, protože každý kilometr se přeci počítá.

Ralsko

Po hlavní kousek

Dámská jízda a 50km

 

Z Hradčan se rozmýšlíme, zda volit cestu přímo do Mimoně, nebo po vedlejších přes Hvězdov. Vzhledem k času vyhrává volba první. Bohužel v jednom místě, na celkem asi nedávno nově vyasfaltované silnici padá Hanka. V prvním okamžiku to nevypadá dobře, ale nakonec z toho je odřená brada a koleno, kouslý ret. Krev neteče a po krátkém odpočinku statečně hlásí, že jedeme dál. A čím to bylo? Těžko říct, jelo se mírně do kopce, ale nový asfalt byl zakončen šikmým malým schůdkem a pak šotolinový kraj. Hanka najela na šotolinu a chtěla se vrátit na asfalt a ten šikmý přechod udělal své...

 

Před Stráží pod Ralskem

Odpočinek před Stráží pod Ralskem

 

Okolo nás se všude hodně mračilo a obloha se tvářila, že nás každou chvíli dožene bouřkový mrak a spustí, ale slunce nad námi drželo ochrannou ruku. Z Mimoně jsme jely do Novin pod Ralskem a nevynechaly jsme ani focení u Průrvy Ploučnice. Zmrzlina ve Stráži byla již zavřená, není se čemu divit, když už bylo něco málo po půl osmé. Nicméně dobrou náladu nám toto neubralo, protože když jede společně tolik koloběžkářek, budí celkem pozornost a hlavně sympatických pohledů, dokonce se nám včera jeden návštěvník občerstvení u Ploučnice opakovaně klaněl ;o)

U Průrvy Ploučnice

Každý kilometr se počítá

 

Nedělní jízda byla skvělá. Přiznávám se, že jsem nevěřila, že se nám podaří celých 50km, když se start opozdil. Mimochodem, když jsme se vrátily na parkoviště a Endomondo zahlásilo, že máme každá jinak naměřenou délku trasy a některá o něco méně, místo nakládání koloběžek do aut, jsme se rozjely po parkovišti a Hamru a dokud neuhodila na měřidlech 50, neskončilo se....jezdíme nejen pro sebe, ale tentokrát i pro děti (www.strava.com)

Děkuji za krásné, pohodové a prima odpoledne Lence, Klárce, Pavle, Marcele, Petře, Šárce, Hance (jí i rychlé zahojení odřenin).

Příští neděli se těším opět na viděnou a zvu i další koloběžkářky.

P.S. Holky, DÍKY, že jezdíte a včera jsme jely...jinak bych nejspíše po sobotní organizaci Hodkovického koloběžení, které ač to na první pohled třeba nevypadá, ale vyžaduje mnoho hodin příprav, domlouvání a trpělivosti, trávila čas někde vyčerpaná a bez energie. Po včerejšku jsem OK - dobrá nálada, pohyb v přírodě s prima lidma a pozitivní energie je k nezaplacení!

Šárka

 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ