Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


02. 07. 2016 | Okolo chalupy

Okolo chalupy 2016

Logo Seriálu dlouhého koloběhu Logo Koloběžky Hodkovice

Okolo chalupy 2017

Závod Okolo Chalupy o máminy buchty 2016

(samozřejmě na koloběžce)

Kdysi dávno se uskutečnil závod koloběžkářský, který nesl název Okolo chalupy o máminy buchty. Skutečně kdysi dávno, přestože proběhl teprve před třemi týdny. Tak dravá je řeka koloběhu, která hrne nové a nové závody, vyjížďky, události, komentáře (..a to jsme jinde!), že to co před týdnem se událo, téměř v prach je již obráceno. Ale i z popela mohou vzejít dobré věci, proto lehce zavzpomínejme.

Závod Okolo chalupy o máminy buchty


Nová akce, kterou přichystal Přemek Ježek měla příjemnou domácí atmosféru, jak je již z názvu patrno. Skvostně označená trať po vedlejších silničkách Českého ráje měla takový úspěch, že si ji pro její kouzlo někteří dali skutečně dvakrát. Milan jelínek nás opět ubezpečil svým pojetím závodění, že je robot. Lidé během deseti hodin jízdy na koloběžce se potřebují najíst, napít, zastavit a vytřepat nohy, odskočit si... Milan Jelínek ne.  Ostatní lidé prožívali všechny slasti i strasti, které takovýto závod vždy přináší. Tu kochačka Troskami, Hrubou Skálou, jinde nepříjemných 7 kilometrů stoupání přes Sněhov, nebo dvě Přemkovi zkratky na nichž se při chůzi a tlačení koloběžky vyzouvají boty pro ostrý sklon silnice. Nebo při průjezdu krásnou Pekařovou bránou se člověk cítil jako vítěz. Ovšem padaly také otázky typu Kdo to vymyslel. Nikdo. To zkrátka tak vyplynulo.

Milan Jelínek v Malé Skále

No a slastný sladký cíl?! Guláš, pivo, sprcha v neckách a hlavně buchty, buchty, buchty. Tak to se zase něco povedlo.

Pavel Štork

(foto: P.Štork, J.Bouzek, R.Trojanová, Š.Štorková)

Domácí pozávodová atmosféra na chalupě

Výsledky závodu Okolo chalupy

Celkové výsledky a bodování Seriálu

Přehled všech závodů v rámci Seriálu dlouhého koloběhu

Fotogalerie