Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


29. 06. 2017 | Přejezd republiky

Přejezd republiky 2017 - průběh - startovní listina

PRŮBĚH:

      START čas na kontrolní bod čas na CÍL
  příjmení jméno před generál po 100 km čas km 250 km čas km
1 Arestizábal Aurora    PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:16    so 18:16  ne 0:18  339
2 Hanzlíková Petra    PÁ 9:10     pá 17:32   so 0:25    so 14:06  so 20:53  330
3 Khauerová Markéta  PÁ 7:00      pá 16:18  pá 23:23    so 18:57  ne 12:58  361,5
4 Kolečková Hanča    PÁ 9:10    pá 16:47 pá 22:15  162  so 13:49  so 21:15  338
5 Lišková Silva    PÁ 9:10    Pá 15:33  pá 20:30    so 3:28  so 11:43  374
6 Manková Máří    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
7 Řezáčová Helena  PÁ 7:00      pá16:18  pá 23:23    so 18:57  ne 12:58  361,5
8 Šimůnková Petra    PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
9 Trojancová Pavla  PÁ 6:00      Pá 15:07   so 0:20  168  so 15:06  ne 0:38  349
10 Zvárová Lucie    PÁ 9:10    Pá 15:30  pá 21:00    so 5:54  so 13:45  330
11 Zbořilová Martina    PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
12 Zelinková Martina Jos.  PÁ 6:00      Pá 13:43 pá 20:33    so 4:46  so 21:29  352
13 Balcar Adam    PÁ 9:10    Pá 15:06  pá 19:32  161  so 3:28  so 8:56  330
14 Bláha Ladislav    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
15 Blažek Jan    PÁ 9:10    pá 15:58  pá 22:39     so 14:07  ne 0:29  359
16 Bouzek Jiří    PÁ 9:10     pá 17:32   so 0:25      ne 0:18  340
17 Brož Martin  PÁ 6:00      Pá 15:07  so 0:20  168   so 15:06  ne 0:38  349
18 Červenka Zdeněk    PÁ 9:10    Pá 15:34  pá 19:38  159  so 1:57 so 8:54  326
19 Dolejšek Zbyněk    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
20 Drlíček Vítězslav      PÁ 12:00  pá 18:11  pá 23:48   so 8:22  so 18:27  343
21 Drobník Josef    PÁ 9:10    Pá 13:49  pá 18:13    so 1:03 so 8:09  341
22 Drobník Tomáš      so 5:00   so 9:38  so 14:07      so 21:56  330
23 Fořt Marek   PÁ 9:10    pá 16:28  nenašel    -----  nedokoncil  216
24 Gondžala Vojtěch   PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:16    so 13:49  so 21:15  338
25 Hanzlík Václav   PÁ 9:10    pá 17:32  so 0:25     so 14:06   so 20:53  330
26 Furbach Petr  PÁ 7:00      pá 16:40  so 13:00 163   ---  nedokoncil  163
27 Hercik Zdeněk  PÁ 5:00      pá 10:00  pá 13:17    pá 18:16  pá 22:04  319
28 Jelínek Milan  ---      ---  ----    ---  ---  ---
29 Jun Václav      PÁ 13:00  pá 18:45  pá 23:50    so 11:27 260km  so 16:59  330,9
30 Konečný Jakub     PÁ 12:00  pá 18:54  so 1:16   nedokončil   -  219
31 Krchňák Karel   PÁ 9:10    Pá 14:11  pá 18:23    so 1:01  so 6:04  341
32 Křivka Jindřich    

 PÁ 13:00

  pá 18:45  pá 23:50    so 11:27 260km  so 16:59  330,9
33 Morávek Jan   PÁ 9:10    Pá 14:55  pá 20:33     X  so 11:35  354
34 Pilný Jiří   PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:23  164  so 8:18  so 18:34  340
35 Possum Tomáš   PÁ 9:10    pá 15:56 pá 22:34  162    so 21:15  313
36 Servus Daniel      PÁ 12:00   pá 18:11   pá 23:48    so 8:22  so 18:27  343
37 Slanec Jan  PÁ 5:25      Pá 13:07 pá 18:59    so 2:50  so 13:00  360-370
38 Sůra Tomáš  PÁ 6:24      pá 16:40  so 13:00  163  ---  nedokoncil  163
39 Štork Pavel   PÁ 9:10    Pá 14:19  pá 18:13    so 1:01 so 4:59  340
40 Tomášek Petr   PÁ 9:10    pá 15:56  pá 22:34  162     so 21:15  313
41 Veselý Vladimír   PÁ 9:10    pá 15:56 pá 22:34  162    so 18:56  343
42 Zeman Jakub      PÁ 13:00  pá 19:37  so 1:04    so 7:59  so 18:15  370
43 Holmanová Martina   PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
44 Kamiš Jiří  PÁ 5:27      Pá 11:17  pá 15:50      so 18:56  361
45 Knitl Miroslav      SO 8:00  so 18:56  so 18:56      nedokoncil  307
46 Nevečeřal Jiří  PÁ 6:00      Pá 13:43  pá 20:33    so 4:46  so 21:29  352

 

 

STARTOVNÍ LISTINA :

Aurora Arestizábal - Plzeň

Silva Lišková - Držkov - 1974

Lucie Zvárová - Liberec - 1973

Petra Šimůnková - Nový Bydžov - 1987

Martina Josífek Zelinková - Tanvald - 1972

Máří Manková - Praha - 1989

Markéta Khauerová - Hodkovice n.M. - 1975

Helena Řezáčová - Hodkovice n.M. - 1974

Hanča Kolečková - Kladno - 1971

Martina Zbořilová - České Budějovice - 1988

Petra Hanzlíková - Liberec - 1973

Pavla Trojancová - Zadní Třebáň - 1987

Martin Brož - Zadní Třebáň - 1979

Jakub Konečný - Moravský Krumlov - 1992

Jiří Pilný - Jaroměř-Josefov - 1977

Adam Balcar - Nové Město nad Metují - 1978

Jindřich Křivka - Plzeň - 1987

Ladislav Bláha - Praha - 1973

Jan Blažek - Liberec - 

Zbyněk Dolejšek - Praha - 1981

Václav Hanzlík - Liberec - 1974

Petr Fürbach - Praha - 1983

Jan Morávek - Břevnov - 1977

Tomáš Possum - Praha - 1979

Vojtěch Gondžala - Jihlava - 1984

Tomáš Drobník - Záborčí - 1972

Josef Drobník - Bystrá-Rašovka - 1981

Tomáš Sůra - Praha - 1982

Vítězslav Drlíček - Ostrava - 1976

Zdeněk Červenka - Polná -1973

Daniel Servus - Ostrava - 1976

Jiří Bouzek - Dlouhý Most - 1974

Jakub Zeman - Děčín - 1976

Marek Fořt - Liberec - 1971

Petr Tomášek - Praha - 1981

Vladimír Veselý - Praha - 1979

Jan Slanec - Liberec - 1969

Zdeněk Hercik - Březí u Říčan - 1976

Václav Jun - Plzeň - 1972

Milan Jelínek - Vlastibořice - 1955

Karel Krchňák - Týnec n.S. - 1969

Pavel Štork- Hodkovice n.M. - 1969

----------------------------------- 

Tomáš Knitl - silniční kolo 

Jiří Kamiš - MTB kolo - Hodkovice n.M. - 1959

Martina Holmanová - MTB kolo - Nový Bydžov - 1987

Jiří Nevečeřal - MTB kolo - Tanvald - 1977

 

PROPOZICE

 

Přejezd republiky...kilometr za kilometrem