Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Změna otvírací doby  Vážení zákazníci a příznivci, bylo nám ctí, potkávat se s Vámi v roce 2018.  23.12. - 3.2. máme... arr3Třetí zimní koloběžkářská veselice  Třetí Zimní koloběžkářská veselice je za dveřmi. Tradičně první sobotu v novém roce zveme všechny... arr3Sleva koloběžek u příležitosti 20. výročí výroby koloběžek Kostka.  Sleva koloběžek u příležitosti 20. výročí výroby koloběžek Kostka. Po dobu akce budou koloběžky... arr3Bazarové koloběžky  V bazaru Vám nabízíme dva osvědčené modely koloběžek Kostka - Tour a Twenty. Koloběžky jsou po... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2018    Přinášíme Vám výsledky posledního závodu Seriálu dlouhého koloběhu 2018.... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Propozice na závod Z Ráje do pekla 8.9. a průběžné pořadí SDK  Zveme vás na další závod Seriálu dlouhého koloběhu a přinášíme průběžné výsledky.  ... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3Výsledky závodu o Znojemskou okurku  Na blogu jsou k nahlédnutí výsledky a shrnutí Miloše Dvořáka (pořadatele).   ... arr3O Znojemskou okurku 2018Další kolo seriálu koloběžkových dlouhých závodů pod názvem „O Znojemskou okurku“ proběhne v sobotu... arr3Půjčovna koloběžek Hamr na Jezeře  Opět jsme pro Vás otevřeli prázdninovou půjčovnu v Hamru na Jezeře.     Ceník a otevírací... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Kalendář Seriálu dlouhého koloběhu 2018 a konečné pořadí 2017  Připravili jsme pro Vás nový kalendář Seriálu dlouhého koloběhu a výsledky toho loňského.... arr3Reportáž z druhé koloběžkářské veseliceKdo přijel a co se dělo se dočtete zde.... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 12 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní distributor koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


29. 06. 2017 | Přejezd republiky

Přejezd republiky 2017 - průběh - startovní listina

PRŮBĚH:

      START čas na kontrolní bod čas na CÍL
  příjmení jméno před generál po 100 km čas km 250 km čas km
1 Arestizábal Aurora    PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:16    so 18:16  ne 0:18  339
2 Hanzlíková Petra    PÁ 9:10     pá 17:32   so 0:25    so 14:06  so 20:53  330
3 Khauerová Markéta  PÁ 7:00      pá 16:18  pá 23:23    so 18:57  ne 12:58  361,5
4 Kolečková Hanča    PÁ 9:10    pá 16:47 pá 22:15  162  so 13:49  so 21:15  338
5 Lišková Silva    PÁ 9:10    Pá 15:33  pá 20:30    so 3:28  so 11:43  374
6 Manková Máří    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
7 Řezáčová Helena  PÁ 7:00      pá16:18  pá 23:23    so 18:57  ne 12:58  361,5
8 Šimůnková Petra    PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
9 Trojancová Pavla  PÁ 6:00      Pá 15:07   so 0:20  168  so 15:06  ne 0:38  349
10 Zvárová Lucie    PÁ 9:10    Pá 15:30  pá 21:00    so 5:54  so 13:45  330
11 Zbořilová Martina    PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
12 Zelinková Martina Jos.  PÁ 6:00      Pá 13:43 pá 20:33    so 4:46  so 21:29  352
13 Balcar Adam    PÁ 9:10    Pá 15:06  pá 19:32  161  so 3:28  so 8:56  330
14 Bláha Ladislav    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
15 Blažek Jan    PÁ 9:10    pá 15:58  pá 22:39     so 14:07  ne 0:29  359
16 Bouzek Jiří    PÁ 9:10     pá 17:32   so 0:25      ne 0:18  340
17 Brož Martin  PÁ 6:00      Pá 15:07  so 0:20  168   so 15:06  ne 0:38  349
18 Červenka Zdeněk    PÁ 9:10    Pá 15:34  pá 19:38  159  so 1:57 so 8:54  326
19 Dolejšek Zbyněk    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
20 Drlíček Vítězslav      PÁ 12:00  pá 18:11  pá 23:48   so 8:22  so 18:27  343
21 Drobník Josef    PÁ 9:10    Pá 13:49  pá 18:13    so 1:03 so 8:09  341
22 Drobník Tomáš      so 5:00   so 9:38  so 14:07      so 21:56  330
23 Fořt Marek   PÁ 9:10    pá 16:28  nenašel    -----  nedokoncil  216
24 Gondžala Vojtěch   PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:16    so 13:49  so 21:15  338
25 Hanzlík Václav   PÁ 9:10    pá 17:32  so 0:25     so 14:06   so 20:53  330
26 Furbach Petr  PÁ 7:00      pá 16:40  so 13:00 163   ---  nedokoncil  163
27 Hercik Zdeněk  PÁ 5:00      pá 10:00  pá 13:17    pá 18:16  pá 22:04  319
28 Jelínek Milan  ---      ---  ----    ---  ---  ---
29 Jun Václav      PÁ 13:00  pá 18:45  pá 23:50    so 11:27 260km  so 16:59  330,9
30 Konečný Jakub     PÁ 12:00  pá 18:54  so 1:16   nedokončil   -  219
31 Krchňák Karel   PÁ 9:10    Pá 14:11  pá 18:23    so 1:01  so 6:04  341
32 Křivka Jindřich    

 PÁ 13:00

  pá 18:45  pá 23:50    so 11:27 260km  so 16:59  330,9
33 Morávek Jan   PÁ 9:10    Pá 14:55  pá 20:33     X  so 11:35  354
34 Pilný Jiří   PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:23  164  so 8:18  so 18:34  340
35 Possum Tomáš   PÁ 9:10    pá 15:56 pá 22:34  162    so 21:15  313
36 Servus Daniel      PÁ 12:00   pá 18:11   pá 23:48    so 8:22  so 18:27  343
37 Slanec Jan  PÁ 5:25      Pá 13:07 pá 18:59    so 2:50  so 13:00  360-370
38 Sůra Tomáš  PÁ 6:24      pá 16:40  so 13:00  163  ---  nedokoncil  163
39 Štork Pavel   PÁ 9:10    Pá 14:19  pá 18:13    so 1:01 so 4:59  340
40 Tomášek Petr   PÁ 9:10    pá 15:56  pá 22:34  162     so 21:15  313
41 Veselý Vladimír   PÁ 9:10    pá 15:56 pá 22:34  162    so 18:56  343
42 Zeman Jakub      PÁ 13:00  pá 19:37  so 1:04    so 7:59  so 18:15  370
43 Holmanová Martina   PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
44 Kamiš Jiří  PÁ 5:27      Pá 11:17  pá 15:50      so 18:56  361
45 Knitl Miroslav      SO 8:00  so 18:56  so 18:56      nedokoncil  307
46 Nevečeřal Jiří  PÁ 6:00      Pá 13:43  pá 20:33    so 4:46  so 21:29  352

 

 

STARTOVNÍ LISTINA :

Aurora Arestizábal - Plzeň

Silva Lišková - Držkov - 1974

Lucie Zvárová - Liberec - 1973

Petra Šimůnková - Nový Bydžov - 1987

Martina Josífek Zelinková - Tanvald - 1972

Máří Manková - Praha - 1989

Markéta Khauerová - Hodkovice n.M. - 1975

Helena Řezáčová - Hodkovice n.M. - 1974

Hanča Kolečková - Kladno - 1971

Martina Zbořilová - České Budějovice - 1988

Petra Hanzlíková - Liberec - 1973

Pavla Trojancová - Zadní Třebáň - 1987

Martin Brož - Zadní Třebáň - 1979

Jakub Konečný - Moravský Krumlov - 1992

Jiří Pilný - Jaroměř-Josefov - 1977

Adam Balcar - Nové Město nad Metují - 1978

Jindřich Křivka - Plzeň - 1987

Ladislav Bláha - Praha - 1973

Jan Blažek - Liberec - 

Zbyněk Dolejšek - Praha - 1981

Václav Hanzlík - Liberec - 1974

Petr Fürbach - Praha - 1983

Jan Morávek - Břevnov - 1977

Tomáš Possum - Praha - 1979

Vojtěch Gondžala - Jihlava - 1984

Tomáš Drobník - Záborčí - 1972

Josef Drobník - Bystrá-Rašovka - 1981

Tomáš Sůra - Praha - 1982

Vítězslav Drlíček - Ostrava - 1976

Zdeněk Červenka - Polná -1973

Daniel Servus - Ostrava - 1976

Jiří Bouzek - Dlouhý Most - 1974

Jakub Zeman - Děčín - 1976

Marek Fořt - Liberec - 1971

Petr Tomášek - Praha - 1981

Vladimír Veselý - Praha - 1979

Jan Slanec - Liberec - 1969

Zdeněk Hercik - Březí u Říčan - 1976

Václav Jun - Plzeň - 1972

Milan Jelínek - Vlastibořice - 1955

Karel Krchňák - Týnec n.S. - 1969

Pavel Štork- Hodkovice n.M. - 1969

----------------------------------- 

Tomáš Knitl - silniční kolo 

Jiří Kamiš - MTB kolo - Hodkovice n.M. - 1959

Martina Holmanová - MTB kolo - Nový Bydžov - 1987

Jiří Nevečeřal - MTB kolo - Tanvald - 1977

 

PROPOZICE

 

Přejezd republiky...kilometr za kilometrem