Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Pozvánka na 4. zimní veselici  Zveme vás na čtvrtou zimní veselici s bohatým programem. Více info zde. ... arr3Českým středohořím 26. 9. 2019 - Výsledky  Máme pro vás výsledky závodu Českým středohořím, posledního závodu Seriálu dlouhého... arr3Českým středohořím 26. 9. 2019  Zveme vás na poslední letošní závod Seriálu dlouhého koloběhu. ... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců 2019  Přinášíme vám výsledky předposledního závodu Seriálu dlouhého koloběhu. ... arr3Krajem zapadlých vlastenců, aneb z Ráje do pekla a zpět 2019  Krajem zapadlých vlastenců, aneb z Ráje do pekla a zpět 2019   Jirka Boháč pro nás připravil... arr3Výsledky O znojemskou okurku 2019  Výsledky 3. ročníku závodu O znojemskou okurku najdete zde.    ... arr3O znojemskou okurku 2019  Přinášíme vám propozice dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu O znojemskou okurku.       ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2019  Výsledky Prejezdu jsou zpracovány a vyhodnoceny a vidět je můžete zde.   ... arr3Pár slov před Přejezdem  Slova organizátora Pavla Štorka, která pro vás napsal před svou další bezesnou nocí...... arr3Kompletní propozice pro Přejezd republiky 2019  Propozice Přejezdu republiky 2019 jsou na světě. Najdete je tady.   ... arr3Výsledky - Okolo chalupy o poslední palačinku 2019  Přinášíme vám výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - Okolo chalupy o poslední... arr3První letošní jízda s Jardou Jislem  Krátkou reportáž z první letošní vyjížďky s Jardou Jislem si můžete prohlédnout zde.   ... arr312 hodinovka pohledem Milana Jelínka  Zde si můžete přečíst, jak viděl 12 hodinovku dlouholetý účastník koloběžkových (i jiných) závodů... arr3Hodkovické koloběžení 2019 - 7. ročník  Přinášíme vám výsledky a fotky ze sedmého Hodkovického koloběžení, které se konalo  18.... arr3Jízdy s Jardou Jislem pro rok 2019    Pro tuto sezónu jsme pro vás opět připravili populární vyjížďky s Jardou Jislem, využívajícího... arr3Jízda pro začátečníky 2. 5. 2019. ZDARMA    Letošní jarní jízda pro začátečníky proběhne ve čtvrtek 2.5. od 18 hodin. Konec... arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


29. 06. 2017 | Přejezd republiky

Přejezd republiky 2017 - průběh - startovní listina

PRŮBĚH:

      START čas na kontrolní bod čas na CÍL
  příjmení jméno před generál po 100 km čas km 250 km čas km
1 Arestizábal Aurora    PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:16    so 18:16  ne 0:18  339
2 Hanzlíková Petra    PÁ 9:10     pá 17:32   so 0:25    so 14:06  so 20:53  330
3 Khauerová Markéta  PÁ 7:00      pá 16:18  pá 23:23    so 18:57  ne 12:58  361,5
4 Kolečková Hanča    PÁ 9:10    pá 16:47 pá 22:15  162  so 13:49  so 21:15  338
5 Lišková Silva    PÁ 9:10    Pá 15:33  pá 20:30    so 3:28  so 11:43  374
6 Manková Máří    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
7 Řezáčová Helena  PÁ 7:00      pá16:18  pá 23:23    so 18:57  ne 12:58  361,5
8 Šimůnková Petra    PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
9 Trojancová Pavla  PÁ 6:00      Pá 15:07   so 0:20  168  so 15:06  ne 0:38  349
10 Zvárová Lucie    PÁ 9:10    Pá 15:30  pá 21:00    so 5:54  so 13:45  330
11 Zbořilová Martina    PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
12 Zelinková Martina Jos.  PÁ 6:00      Pá 13:43 pá 20:33    so 4:46  so 21:29  352
13 Balcar Adam    PÁ 9:10    Pá 15:06  pá 19:32  161  so 3:28  so 8:56  330
14 Bláha Ladislav    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
15 Blažek Jan    PÁ 9:10    pá 15:58  pá 22:39     so 14:07  ne 0:29  359
16 Bouzek Jiří    PÁ 9:10     pá 17:32   so 0:25      ne 0:18  340
17 Brož Martin  PÁ 6:00      Pá 15:07  so 0:20  168   so 15:06  ne 0:38  349
18 Červenka Zdeněk    PÁ 9:10    Pá 15:34  pá 19:38  159  so 1:57 so 8:54  326
19 Dolejšek Zbyněk    PÁ 9:10    pá 20:10  so 10:21    ne 0:25  ne 13:08  355
20 Drlíček Vítězslav      PÁ 12:00  pá 18:11  pá 23:48   so 8:22  so 18:27  343
21 Drobník Josef    PÁ 9:10    Pá 13:49  pá 18:13    so 1:03 so 8:09  341
22 Drobník Tomáš      so 5:00   so 9:38  so 14:07      so 21:56  330
23 Fořt Marek   PÁ 9:10    pá 16:28  nenašel    -----  nedokoncil  216
24 Gondžala Vojtěch   PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:16    so 13:49  so 21:15  338
25 Hanzlík Václav   PÁ 9:10    pá 17:32  so 0:25     so 14:06   so 20:53  330
26 Furbach Petr  PÁ 7:00      pá 16:40  so 13:00 163   ---  nedokoncil  163
27 Hercik Zdeněk  PÁ 5:00      pá 10:00  pá 13:17    pá 18:16  pá 22:04  319
28 Jelínek Milan  ---      ---  ----    ---  ---  ---
29 Jun Václav      PÁ 13:00  pá 18:45  pá 23:50    so 11:27 260km  so 16:59  330,9
30 Konečný Jakub     PÁ 12:00  pá 18:54  so 1:16   nedokončil   -  219
31 Krchňák Karel   PÁ 9:10    Pá 14:11  pá 18:23    so 1:01  so 6:04  341
32 Křivka Jindřich    

 PÁ 13:00

  pá 18:45  pá 23:50    so 11:27 260km  so 16:59  330,9
33 Morávek Jan   PÁ 9:10    Pá 14:55  pá 20:33     X  so 11:35  354
34 Pilný Jiří   PÁ 9:10    pá 16:47  pá 22:23  164  so 8:18  so 18:34  340
35 Possum Tomáš   PÁ 9:10    pá 15:56 pá 22:34  162    so 21:15  313
36 Servus Daniel      PÁ 12:00   pá 18:11   pá 23:48    so 8:22  so 18:27  343
37 Slanec Jan  PÁ 5:25      Pá 13:07 pá 18:59    so 2:50  so 13:00  360-370
38 Sůra Tomáš  PÁ 6:24      pá 16:40  so 13:00  163  ---  nedokoncil  163
39 Štork Pavel   PÁ 9:10    Pá 14:19  pá 18:13    so 1:01 so 4:59  340
40 Tomášek Petr   PÁ 9:10    pá 15:56  pá 22:34  162     so 21:15  313
41 Veselý Vladimír   PÁ 9:10    pá 15:56 pá 22:34  162    so 18:56  343
42 Zeman Jakub      PÁ 13:00  pá 19:37  so 1:04    so 7:59  so 18:15  370
43 Holmanová Martina   PÁ 9:10    pá 17:55  so 10:27    so 8:12  ne 12:12  351
44 Kamiš Jiří  PÁ 5:27      Pá 11:17  pá 15:50      so 18:56  361
45 Knitl Miroslav      SO 8:00  so 18:56  so 18:56      nedokoncil  307
46 Nevečeřal Jiří  PÁ 6:00      Pá 13:43  pá 20:33    so 4:46  so 21:29  352

 

 

STARTOVNÍ LISTINA :

Aurora Arestizábal - Plzeň

Silva Lišková - Držkov - 1974

Lucie Zvárová - Liberec - 1973

Petra Šimůnková - Nový Bydžov - 1987

Martina Josífek Zelinková - Tanvald - 1972

Máří Manková - Praha - 1989

Markéta Khauerová - Hodkovice n.M. - 1975

Helena Řezáčová - Hodkovice n.M. - 1974

Hanča Kolečková - Kladno - 1971

Martina Zbořilová - České Budějovice - 1988

Petra Hanzlíková - Liberec - 1973

Pavla Trojancová - Zadní Třebáň - 1987

Martin Brož - Zadní Třebáň - 1979

Jakub Konečný - Moravský Krumlov - 1992

Jiří Pilný - Jaroměř-Josefov - 1977

Adam Balcar - Nové Město nad Metují - 1978

Jindřich Křivka - Plzeň - 1987

Ladislav Bláha - Praha - 1973

Jan Blažek - Liberec - 

Zbyněk Dolejšek - Praha - 1981

Václav Hanzlík - Liberec - 1974

Petr Fürbach - Praha - 1983

Jan Morávek - Břevnov - 1977

Tomáš Possum - Praha - 1979

Vojtěch Gondžala - Jihlava - 1984

Tomáš Drobník - Záborčí - 1972

Josef Drobník - Bystrá-Rašovka - 1981

Tomáš Sůra - Praha - 1982

Vítězslav Drlíček - Ostrava - 1976

Zdeněk Červenka - Polná -1973

Daniel Servus - Ostrava - 1976

Jiří Bouzek - Dlouhý Most - 1974

Jakub Zeman - Děčín - 1976

Marek Fořt - Liberec - 1971

Petr Tomášek - Praha - 1981

Vladimír Veselý - Praha - 1979

Jan Slanec - Liberec - 1969

Zdeněk Hercik - Březí u Říčan - 1976

Václav Jun - Plzeň - 1972

Milan Jelínek - Vlastibořice - 1955

Karel Krchňák - Týnec n.S. - 1969

Pavel Štork- Hodkovice n.M. - 1969

----------------------------------- 

Tomáš Knitl - silniční kolo 

Jiří Kamiš - MTB kolo - Hodkovice n.M. - 1959

Martina Holmanová - MTB kolo - Nový Bydžov - 1987

Jiří Nevečeřal - MTB kolo - Tanvald - 1977

 

PROPOZICE

 

Přejezd republiky...kilometr za kilometrem