Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


První zimní Koloběžkářská veselice

 

V sobotu 7.1. 2017 proběhla první zimní Koloběžkářská veselice v Hodkovicích-Záskalí. Pro cca 70 návštěvníků (plus asi 15 dětí) byl připraven program vrchovatý.

Účastníci Kick Italy 2017 představili trasu, která je čeká a s ní i různé pocity jednotlivých účastníků vzhledem k této výzvě.

Vyprávění členů Kick Italy na Veselici

Olda Kostka ukázal fotky ze svých dobrodružných poutí s koloběžkou a velmi poutavě a vtipně je okomentoval.
Petr Ozogán se bohužel pro nemoc nedostavil, ale místo něj nás zaujal Karel Kosnar svými technicky zvláštně řešenými koloběžkami, které pro sebe a svou rodinu vyrábí.

Olda Kostka při poutavém vyprávění o svých cestách

Večer uzavřelo odhalení nové trasy Přejezdu republiky.
Přestávky v povídání vyplňovala skvělá country muzika Kapelníci.

Country kapela Kapelníci v akci

Všem ještě jednou děkujeme za účast a velmi nás potěšily kladné ohlasy přítomných po skončení akce.

PS : Pro ty, kteří se z jakéhokoli důvodu nemohli přijet podívat, představujeme novou trasu Přejezdu republiky zde

FOTOGALERIE

 

Pozvánka na DRUHOU Koloběžkářskou veselici  

 

Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich plánovaných akcích, jako jsou například Dámské jízdy, jízdy s fyzioterapeutem, jízdy coby úvod do koloběhu pro začátečníky, Hodkovické koloběžení, a jiné.

Máte-li zájem býti též informováni, sdělte nám, prosím, svůj email:

Rozesílání pozvánek na naše akce

nebo napište přímo na: pavel.stork@seznam.cz

Těšíme se na setkání.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ