Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Seriálu dlouhého koloběhu 2018
16.03.2018
Komentáře (0)

Seriálu dlouhého koloběhu 2018

Letos se nám podařilo sestavit termíny závodů o dva týdny dříve, než loni. Zde je vypsáno vše důležité, co si můžete poznamenat do svých kalendářů. Není vždy jednoduché skloubit datumy, aby vyhovovaly a pokud možno nekolidovaly s jinými významnými akcemi.

 
 
Propozice ke každému závodu budou, jako vždy, postupně dopisovány. Máme o jeden závod míň, než loni, ale opět jeden nový přibyl - Českým středohořím. Pohár Posázaví byl ukončen a Trhni Šumavu nebude letos zařazen do Seriálu pro kolidaci termínů.
 
 
 
 
Věřím, že si budeme znovu společně užívat chvíle před startem, kdy již ve svalech běhají mravenci a srdce v očekávání zvyšuje frekvenci tepů. Čas závodů, během nichž se z hlav odplaví všechna šeď všednosti. A nakonec večery po závodech u skvělých jídel (kdy i guláš s cibulí chutná jako pečené ančovičky), při nichž se tak krásně rozebírá průběh závodu, technika koloběhu, použité koloběžky i gama záření.
Už se na Vás těšíme.
 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli