Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi.  Dětská bazarová kola pro rok 2019 jsou připravena ke koupi. ... arr3Seriál dlouhého koloběhu 2019 - termíny  Seriál dlouhého koloběhu má pro rok 2019 již své termíny. ... arr3Přejezd republiky 2019  Termín Přejezdu republiky 2019 je 12.-14.7.   Cíl bude opět jinde, trasa do třetice a naposled... arr3Koloběžkářská veselice 5.1.2019  I stalo se, že v jedné malé zapadlé hasičárně, v jedné zapadlé vesničce nad Hodkovicemi sešla... arr3Českým středohořím 28. 9. 2018  Přinášíme vám propozice k prvnímu ročníku závodu krásným Českým středohořím. U propozic je také... arr3Výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb z Ráje do pekla a zpět.    Přinášíme výsledky závodu Krajem zapadlých vlastenců aneb Z Ráje do pekla a zpět.... arr3Koloběžkový tábor 2018Jak se dařilo účastníkům letošního putovního tábora na koloběžkách čtěte v Blogu   ... arr3FitKoloběh  Nově se nyní můžete zúčastnit lekcí FitKoloběhu. Péťa vás provede všemi počátečními nástrahami... arr3Hodkovické koloběžení 2018 - 6. ročník  Hodkovické koloběžení - tradiční celodenní akce pro děti, dospělé i závoďáky. Hudba, vítězství,... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


Seriálu dlouhého koloběhu 2018

Letos se nám podařilo sestavit termíny závodů o dva týdny dříve, než loni. Zde je vypsáno vše důležité, co si můžete poznamenat do svých kalendářů. Není vždy jednoduché skloubit datumy, aby vyhovovaly a pokud možno nekolidovaly s jinými významnými akcemi.

 
 
Propozice ke každému závodu budou, jako vždy, postupně dopisovány. Máme o jeden závod míň, než loni, ale opět jeden nový přibyl - Českým středohořím. Pohár Posázaví byl ukončen a Trhni Šumavu nebude letos zařazen do Seriálu pro kolidaci termínů.
 
 
 
 
Věřím, že si budeme znovu společně užívat chvíle před startem, kdy již ve svalech běhají mravenci a srdce v očekávání zvyšuje frekvenci tepů. Čas závodů, během nichž se z hlav odplaví všechna šeď všednosti. A nakonec večery po závodech u skvělých jídel (kdy i guláš s cibulí chutná jako pečené ančovičky), při nichž se tak krásně rozebírá průběh závodu, technika koloběhu, použité koloběžky i gama záření.
Už se na Vás těšíme.
 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ