- Úvod
- Koloběžky do těžšího terénu
- Koloběžka Kostka MUSHING Max (G6) (26/20)
Koloběžka Kostka MUSHING Max (G6) (26/20)
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Koloběžka Kostka MUSHING Max (G6) (26/20)do 3 dnů17 990 Kč
Koloběžka Kostka Mushing Max (G6) 26/20
Užití a popis:
Koloběžka Kostka Mushing Max G6 je určena především pro rekreační mushing, případně pro venčení psa. Díky rozšířenému nášlapu, odpružené vidlici a většímu rozvoru kol, je koloběžka velmi pohodlná, absorbuje nerovnosti terénu a je možno na ní stát oběma nohama sounož a nechat se psem táhnout. Vyšší světlost nášlapu a pláště Schwalbe s hrubým vzorkem dovolí koloběžce jízdu v těžkém terénu. Díky hydraulickým brzdám Shimano a zpevněné konstrukci nábojů se budete vždy cítit bezpečně. Pružení vidlice lze jednoduše uzamknout, pokud náhodou vjedete na asfalt. Koloběžka je opatřena vodítkem a pružným adaptérem. Pokud se tyto součástky odejmou, je z ní rázem stroj, který ocení sjezdaři a všichni, kteří vyznávají adrenalin v podobě sjíždění sjezdovek.
U koloběžek Kostka řady Max jsou dnes již standardem náboje (středy kol) z Kostkovic vývojového centra. Jde o masívní tělo ve kterém je ukryt pár průmyslových ložisek Shimano s velmi nízkým valivým odporem. Tyto náboje lze označit za téměř bezúdržbové. Dráty pro výplet jsou požité od belgické legendy Sapim. Mushing Max G6 je v nejexponovanějším místě vyztužen nerezovou podkovou.
Novinkou u Koloběžky Kostka Mushing Max G6 je také doraz paty z vysokopevnostní slitiny hliníku. Je umístěn v nejzazším místě stupátka, čímž lehce prodlužuje nášlapnou plochu. Je demontovatelný a má též funkci držáku při přenášení koloběžky, nebo eventuálně jako opěrka boty pro lehké přizvednutí koloběžky při překonávání menších překážek. Taktéž rám je opatřen dalšími vyztužovacími prvky.
Koloběžky Kostka a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.
Specifikace:
- přední kolo 26", zadní kolo 20"
- nášlapná plocha - 42 cm
- světlost nášlapu vpředu: 12,5 cm
- světlost nášlapu vzadu: 8 cm
- nosnost do 150 kg
- hmotnost: 13 kg
- délka 176 cm
- výška 112 cm
Barva:
šedá satin grey
Užité komponenty:
Brzdy: Shimano hydraulické 395
Náboje: Kostka 100 mm
Obutí: Schwalbe Nobby nic 26", Schwalbe Mad Mike 20"
Ráfky: Remerx RDX dvoustěnné
Představec: ALU
Typ ventilku: auto, moto
Možné doplňky k dovybavení koloběžky:
- stojan
- další doplňky jako rohy, košík, lahev, tachometr, hustilka, přední a zadní osvětlení, nářadí, a jiné ...lze po dotazu písemném (pavel.stork@seznam.cz), nebo telefonickém (608 346 903) upřesnit a přidat k objednávce. Tyto další doplňky zde nespecifikujeme, neboť je jejich sortiment průběžně obměňován.
- pro uložení potřebných věcí na cesty možno dovybavit koloběžku některou z brašen.
Montáž doplňků k objednané koloběžce ZDARMA.
Máte-li zájem být informováni o akcích, které pořádáme (například: Dámské jízdy, jízdy s fyzioterapeutem, jízdy coby úvod do koloběhu pro začátečníky, Hodkovické koloběžení, a jiné) , sdělte nám, prosím, svůj email:
nebo napište přímo na: pavel.stork@seznam.cz
Těšíme se na setkání.
Rychlý kontakt:
tel.: 608 346 903
e-mail:pavel.stork@seznam.cz