Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

RYCHLÝ KONTAKT:

tel: +420 608 346 903
napište nám

NOVINKY:

arr3Z Ráje do Pekla a zpět, aneb krajem zapadlých vlastenců  Propozice k dalšímu závodu Seriálu dlouhého koloběhu najdete opět na našem webu.   ... arr3Výsledky Kapra a průběžné výsledky SDK  Výsledky zatím posledního závodu SDK - O vodňanského kapra najdete TADY.   ... arr3Výsledku Přejezdu republiky 2021  A jsou tu výsledky Přejezdu republiky 2021. Najdete je zde.   ... arr3Výsledky závodu O Rybníkářův pohár  A máme tu výsledky dalšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu - O rybníkářův pohár.   ... arr3O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR - DVĚ ETAPY  A je tu druhý závod Seriálu Dlouhého Koloběhu - O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR   ... arr3Jízda s Jardou Jislem  A je tu první pocovidová vyjížďka s Jardou Jislem.   ... arr312 hodinovka  I přes nepřízeň osudu a nakonec i počasí 12 hodinovka proběhla.   ... arr3Výsledky SDK 2020 a kalendář závodů na rok 2021    Po zimě se vám ozýváme s konečnými výsledky Seriálu dlouhého koloběhu a kalendářem závodů pro... arr3Zrušení veselice a spuštění přihlášek na Přejezd republiky  Zrušení Koloběžkářské veselice 2021 a vyhlášení  termínu spuštění přihlášek na Přejezd... arr3Pátá koloběžkářská veselice  Srdečně vás zveme na pátou zimní koloběžkářskou veselici!    ... arr3Výsledky závodu Českým středohořím 2020  Výsledky posledního letošního závodu najdete pod tímto odkazem. Nyní náš čeká "jen" Koloběžkářská... arr3Výsledky závodu Z Ráje do Pekla a zpět  Máme pro vás výsledky závodu  Z Ráje do Pekla a zpět pořádaném Koloběžkami Český... arr3O Vodňanského kapra 2020 - výsledky  V sobotu 15. srpna se uskutečnil další závod Seriálu Dlouhého Koloběhu, tentokrát s názvem "O... arr3Výsledky O Znojemskou okurku  Na našem blogu jsou k nahlédnutí výsledky zatím posledního závodu SDK - O Znojemskou okurku.   ... arr3Výsledky Přejezdu republiky 2020 a propozice O znojemskou okurku  Máme pro vás výsledky posledního a patrně nejnáročnějšího závodu Seriálu dlouhého koloběhu -... arr3Přejezd republiky už za pár dní!  Posledních pár slov pořadatele Pavla Štorka před startem najdete na našem blogu.   ... arr3Výsledky - O Rybníkářův pohár  První závod letošního Seriálu dlouhého koloběhu je za námi a zde se můžete podívat, jak se nám... arr3Další Jelenova dobrodružství  O dalších akcích nezničitelného Jelena si můžete přečíst v jeho okénku.   ... arr3Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak.  Hodkovické koloběžení 8. ročník 16.5. trochu jinak. Tentokrát pouze jako video-vzpomínka na... arr3Rozhovory s koloběžkáři  Do zajímavostí jsme přidali rozhovory s našimi zákazníky. Najdete je zde. ... arr3Chcete být také informováni o našich akcích?Vzhledem k mnohým žádostem jsme založili skupinu zájemců, jíž zasíláme informace o našich...

 

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

 

* zázemí kamenného obchodu

 

* 13 let na trhu

 

* kvalitní poradenství a servis

 

* výhradní zástupce koloběžek

Kostka pro Liberecký kraj

 

* možnost vyzkoušení koloběžek

na prodejně i v okolí

 

* pozvánky na naše koloběžkové

akce

 

 

INFORMUJEME VÁS:

 

 

 Instagram

 

 

 

videa


10. 06. 2020 | O Rybníkářův pohár

O Rybníkářův pohár 2020 - 6. - 7. 6. 2020

 

O tomto víkendu odstartoval Seriál dlouhého koloběhu prvním ostrým závodem v Turnově. Vzhledem k novému konceptu (dvoudenní závod na dvakrát cca 100 Km trasách) a netradičnímu putovnímu charakteru (první etapa Turnov-Postřelná, druhá etapa Postřelná-Turnov), i přes nepříznivou předpověď počasí, přilákal závod více 50 závodníků. V sobotu se jela rovinatější etapa, která měřila 106 Km se stoupáním necelých 900 metrů. Úderem 10 hodiny hodiny byl závod odstartován z náměstí starostou Turnova a po počátečním opatrném průjezdu Turnovem se závodníci dostali do svižného tempa při průjezdu profilově příznivou částí Českého ráje, závod byl dále veden kolem Mnichova Hradiště, přes Ralsko k Máchovu jezeru, odkud se již zamířilo k finiši do podhůří Lužických hor.

 

slavnostní start v Turnově

 

Počasí nám v sobotu sice moc nepřálo, ale k odpoledni se vyčasilo a v podvečer již jsme si mohli užívat grilování, klábosení o koloběhu a spřádání taktiky na nedělní etapu. Sobotní výsledky slibovali zajímavé souboje na neděli (1. Marčáno 4:22, 2. Leoš Kafka 4:26, 3-5. Tomáš Brýna, Michal Veselský a Miloš Dvořák všichni 4:32, 6. Adam Balcar 4:40 / u děvčat 1. Silva Lišková 5:19, 2. Martina Kadlecová 5:27, 3. Andrea Bošková 6:05 a 4. Jana Šindlerová 6:19) a od ohně se všichni trousili do stanů, aby nepodcenili regeneraci.

 

sobotní počasí

 

 

zázemí v Postřelné

 

Při večerní etapě jsme si odsouhlasili, že umožníme start od 7:00 s tím, že hlavní TOP 15, pojede v 9:00, abychom při kopcovité etapě, nedojížděli za tmyJ. Prozíravě jsem vyrazil již v 7:30 a těšil, že konečně poprvé uvidím elitu v akci na trase (tedy alespoň na chvilku). Od rána jsme měli trochu více štěstí na počasí, které se velmi rychle umoudřilo a dokonce jsme se mohli nechat ohřát sluncem (což bylo po propršeném ránu potřeba). Na rozdíl od pozitivního vývoje počasí, se v pelotonu roznesla defektóza, která o dobrý výsledek v nadějně rozjetém sobotním závodě připravila spoustu favoritů (Tomáše Hájka a spoustu dalších :-)))).

 

na nejvyšším bodu trasy

 

Náladu jsme si tím však rozhodně zkazit nenechali a po horské prémii nad Kytlicí, parádním sjezdu do Jablonného, klasické trase Stráž-Osečná-Český Dub, Pavlově zkratce na Trávníček a závěrečnému sjezdu Vazovcem jsme se všichni sešli opět v Turnově (trasa 116 Km, bezmála 1500 metrů stoupání).

Neděle se u kluků nakonec vyvrbila tak, že vedoucího Leoše Kafku dostihlo vzorně spolupracující komando ve složení Adam Balcar, Tomáš Brýna a Aleš Kule ve sjezdu ve Vazovci si dokonce vypracovali lehký náskok a svorně vyhráli. U děvčat s 10 minutovým náskokem vyhrála Silva Lišková před Martinou Kadlecovou a na třetím místě přijela Jana Šindlerová.

Po součtu obou dnů tedy: 1. Leoš Kafka (9:41), 2. Tomáš Brýna (9:47) a 3. Adam Balcar (9:55). U děvčat: 1. Silva Lišková (11:55), 2. Martina Kadlecová (12:13) a Jana Šindlerová (13:34).

 

 

Gratulujeme nejenom vítězům ke skvělým časům, ale i všem účastníkům, kteří měli odvahu si stoupnout na start. Děkujeme za Vaši shovívavost k nedostatkům, které první ročník provázely. My jsme si to náramně užili, těšíme se na Vás na dalších závodech SDK a příští rok zase na Rybníkářově poháru 2021.

Za realizační tým

Famous Father Turnov

Tomáš Hájek

Výsledky:

Fotky: Rajče Petr Švanda, Rajče Koloběžky Hodkovice

Propozice a další závody Seriálu Dlouhého Koloběhu

 

autory fotek v textu jsou Tomáš Hocke, David Kubát a Petr Švanda