Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. O Rybníkářův pohár
  4. O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR 2022

O RYBNÍKÁŘŮV POHÁR 2022

 

Postřelná u Jablonného v Podještědí hostila třetí ročník koloběžkového silničního závodu zařazeného do prestižního Seriálu dlouhého koloběhu. Na závod si našla cestu zhruba padesátka závodníků, které čekaly dvě 100 km etapy v mírně zvlněném terénu Lužických hor.

 

 

Závod započal tradičně již v pátek úvodním večerním posezením a technicko - taktickou přípravou, kdy člen domácích Famous Fathers Turnov Mety obeznámil závodníky se záludnostmi trasy.

V sobotu se odstartovalo do těžší etapy, která dle mapového podkladu měla zhruba 1650 metrů převýšení. V mužích svou letošní dominanci potvrdil Leoš Kafka (z legendárního týmu Footbike Phantoms), který setřásl Vaška Obrtlíka (BKG) a Michala Veselského (Coconi), kterým na záda dýchali Martin Brož (Coconi), Martin Kadlec (PSP KK Plzeň) a Jan Dušek (Footbike Phantoms).

V ženské silně obsazené kategorii si dojela pro vítězství brněnská kometa letošní sezóny Markéta Štefanová (BKG) před Martinou Kadlecovou (PSP KK Plzeň) a Bárou Horsákovou (BKG), na kterou dotírala domácí Kačka Zajgerová (Famous Fathers Turnov).

Po vydařeném prvním závodním dni čekalo na účastníky večerní grilování se zpěvy a prezentace nedělní trasy.

Nedělní etapa byla již trochu jednodušší a měla zhruba 1350 metrů převýšení.

 

 

V mužské kategorii si Leoš Kafka profesorsky pohlídal své vedení, takticky roztrhal peloton a odjel s Vaškem Obrtlíkem, který v závěru vybojoval vítězství v etapě. Na třetím místě dojel Michal Veselský.

V ženské kategorii Markéta Štefanová potvrdila svou formu a vyhrála, před Martinou Kadlecovou a třetí Kateřinou Zajgerovou, která stahovala ztrátu na Báru Horsákovou v celkovém pořadí.

 

 

Gratulujeme všem účastníkům k výborným výkonům a děkuji domácímu týmu Famous Fathers Turnov za uspořádání hezkého závodu s příjemnou atmosférou.

Velké poděkování patří sponzorům, bez jejichž pomoci bychom nemohli závod zorganizovat.

@rohozec @mibo @kickbike

PIVOVAR ROHOZEC, #rohozec #pivorohozec #pivovarrohozec
MIBO KOLOBĚŽKY, #mibo#miborevoolution
#miboscooters

Výsledky:

 

Všechny fotky od organizátorů najdete na našem Rajčeti.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli