Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vyjížďka po cukrárnách Hodkovice 2019
Vyjížďka po cukrárnách Hodkovice 2019

 

Přihlášky přes registrační formulář do 17.5.2019 do 17 hod, nebo přímo v místě startu v Hodkovicích v areálu hodkovického koupaliště 18.5.2019 v době startu.

Před startem možnost ZDARMA zapůjčit koloběžky.

START v areálu hodkovického koupaliště. Každý může startovat dle svého uvážení od 10:00 do odpoledních hodin tak, aby se stihl vrátit do cíle nejpozději do 18 hodin. Poslední účastník bude v cíli přijat do 18:00. I ten, kdo se přihlásil přes registrační formulář, musí se zapsat na startu.

Na trase jsou tři cukrárny - bronzová, stříbrná, zlatá. Trasy jsou pouze doporučené. Každý účastník může zvolit svou, ale doporučené trasy jsou pravděpodobně i nejkratší. Pouze je třeba dodržet pořadí cukráren.

Bronzová trasa 17 km: Hodkovice - Český Dub Café Laurella - Hodkovice

Účastník v cukrárně dostane jeden zákusek, nebo jedno kafe v hodnotě 35,- kč v rámci startovného a samolepku, na kterou si napíše svoje jméno. V cíli po kontrole samolepky obdrží bronzovou medaili. Na dosaženém čase nezáleží.

Mapa ZDE

Stříbrná trasa 39 km: Hodkovice - Český Dub Café Laurella - Příšovice Cukrárna u Pavly - Hodkovice

Účastník v cukrárně dostane jeden zákusek, nebo jedno kafe v hodnotě 35,- kč v rámci startovného a samolepku, na kterou si napíše svoje jméno. V cíli po kontrole samolepky obdrží stříbrnou medaili. Na dosaženém čase nezáleží.

Mapa ZDE

Zlatá trasa 53 km: Hodkovice - Český Dub Café Laurella - Příšovice Cukrárna u Pavly - Malá skála Cukrárna Pod Vyhlídkou - Hodkovice

Účastník v cukrárně dostane jeden zákusek, nebo jedno kafe v hodnotě 35,- kč v rámci startovného a samolepku, na kterou si napíše svoje jméno. V cíli po kontrole samolepky obdrží zlatou medaili. Na dosaženém čase nezáleží.

Mapa ZDE

Upozornění:

Akce se koná za plného silničního provozu a každý účastník stvrzuje svým podpisem při zápisu, že staruje na vlastní nebezpečí, a že pořadatel neručí a nepřebírá odpovědnost za vzniklé škody během akce. Doporučuje se použití vlastní přilby.

 

Parkování:

Na vyznačených místech před areálem hodkovického koupaliště.

 

 

Startovné: 100 Kč

 Sponzoři a partneři akce :

Pavel Štork - Koloběžky Hodkovice, s.r.o., KOSTKA-kolobka s.r.o., Jiří Kamiš-Restaurace U Bubáka, Pešková Michaela-závodní stravování Český Dub, restaurace Na koupališti, SK Hodkovice nad Mohelkou, Město Hodkovice nad Mohelkou

  

 

Kontakt: 

Pavel Štork
tel.: 608 346 903
e-mail: pavel.stork@seznam.cz
kamenná prodejna:
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecká 16
Otevírací doba
TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz