Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS:

* zázemí kamenného obchodu

* 16 let na trhu

* kvalitní poradenství a servis

* zástupce koloběžek Kostka pro Liberecký kraj

* možnost vyzkoušení koloběžek na prodejně i v okolí

* pozvánky na naše koloběžkové akce

https://web.archive.org/web/20210711125616/https://www.kolobezkyhodkovice.cz/www-kolobezkyliberecko-cz/Video-a10_248.htm

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Koloběžkářská veselice
  4. PÁTÁ KOLOBĚŽKÁŘSKÁ VESELICE 15.1.2022

PÁTÁ KOLOBĚŽKÁŘSKÁ VESELICE 15.1.2022

 
Po roční pauze způsobené covidovými lockdowny jsme se vrátili k tradičnímu lednovému setkání. Přes 70 účastníků bylo svědky neopakovatelného večera, který byl věnován především zakladateli koloběžek Mibo, Břéťovi Michálkovi, který odjel před rokem do koloběžkového nebe.
 
 
Velmi unikátní bylo hned úvodní autentické a velmi veselé vzpomínání na Břéťu. Zavzpomínat na něj přijeli až z Rožnova pod Radhoštěm jeho dcery Katka a Danča, pak jeho přítelkyně Milena, jeden z jeho hlavních lidí výroby koloběžek Martin Kapusta a Pavel Werner hlavní manažer firmy Mibo. Jelikož Břéťa byl rázovitý Moravák i povídání o něm bylo nádherně rázovité, za což všem jmenovaným moc děkuji.
 
Povídání o Břéťovi - audio
 
 
V dalším bloku účastníci závodu na Bajkale 2019 Tomáš Pelc, Milan Jelínek a Jarda Tlapa zavzpomínali na jízdu na ledoběžkách v mrazivých podmínkách. Dostalo se nám i poučení, jak vylézt z ledové vody, když se led prolomí. Prý to není žádný problém a připraveného člověka to nemůže zaskočit.
 
O ledoběžkách na Bajkale- film Míry Orosze
 
Povídání o Bajkale a ledoběžkách - audio
 
 
Tomáš Hájek po úvodním krátkém rozhovoru povyprávěl o své cestě do Santiaga de Compostela. Tímto se mu omlouvám, že již nedostal čas k odprezentování informací ohledně závodu silniční Etapák, který bude v letošním roce pořádat. Čas během Veselice plyne neuvěřitelně rychle. Informace ohledně Etapáku uveřejníme samostatně. 
 
Vyprávění Tomáše Hájka
 
 
Také jsme vyhlásili první tři v pořadí Seriálu dlouhého koloběhu 2021. Jak ženy, tak i muži dostali nové, speciální ceny.
 
 
 
 
Na závěr se odehrál tradiční kus divadla, ovšem poněkud netradičně. Poprvé chyběl Bob a Pedro, zato jsme byli svědky toho, jak si autor scénáře představil příchod Břéti do nebe. I díky pár slzičkám se zdálo, že se povedlo. Děkuji hercům, kteří věnovali úsilí nacvičení hry a dali do ní vše co v nich bylo.
 
 
 
Nakonec jsme všichni připili Břéťovi slivovicí z Rožnova nalitou do speciálních panáků. 
                                                                                                                                           
 
 
Děkuji všem, kteří byli přítomni a hlavně Břéťovi.
Pavel Štork
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli